Wpis z mikrobloga

ale sie dzis w-------m wykopki, spieszylem sie do call centre moją corsą w centrum wawki i znalazlem fajna miejscówke ale ciasną, probowalem sie wcisnać ale w polowie zorientowalem sie ze rysuje troche goscia jakiegos cwela, no ale sie spieszylem a o miejscówke ciezko a musialem dzis duzo targetów sprzedac babciom, wiec wyszedlem obczailem czy jest znosnie no i zostawilem mu sam kurz doslownie, delikatnie obtarte, zero wgniecien, wystarczy szmatką przetrzec i luz, i sluchajcie dalej,
wracam k---a po 10 godzinach pracy, ide sobie tym parkingiem i patrze jakis typ obczaja swoja fure i moja XD
ja zesrany w opor poszedlem prosto udajac ze to nie moje auto, pech chcial ze to byla jedno kierunkowa uliczka i nie mialem jak wyjsc xD wiec wszedlem do jakiejs klatki patologicznej, tam troche posiedzialem i po godzinei wyszedlem, i ten cwel dalej tam siedzial, no ja p------e o c--j tu chodzi? zostawilem fure i musialem jechac j-----m metrem i autobusem, mam nadzieje ze ten smiec nie bedzie tam nocowal.

Prosze opowiedzcie mi co moze mnie czekac za takie przewinienie? nie zlapal mnie za reke, moje auto cale porysowane. na c--j tak dlugo czekal ten smiec?

#samochody #lakiernictwo #problemy #warszawa #parking #centrum #callcenter
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Jade: no wlasnie tez mi sie tak wydaje ze to juz wtedy jest po ptakach.
czyli mozliwe warianty sa takie ze
1. policja byla ale szuka jelenia zeby jeszcze troche hajsu dostac
2. nie bylo policji i szuka jelenia na hajs
3. nie mial ubezpieczenia i szuka jelenia na hajs
4. to jakis idiota
  • Odpowiedz
@Babiez_Bolag: według mnie to blef z policją. Gdyby była to gościu miałby w dupie Twoje hajsy i wszystko zalatwiłby u ubezpieczyciela. Wystarczyłaby notatka od policji.
  • Odpowiedz
@Jade: ok to teraz mi powiedz, czy w momencie gdy nie bylo policji, moze chciec cos ode mnie jeszcze? juz jest rozumiem po ptakach, skoro nie ma notatki z policji i ma tylko jakeis foty no to ubezpieczyciel moze to odebrac jako próba fraudu albo ouszstwa, kazdy wtedy moglbym w ten sposob oszukiwac i falsyfikowac dokumentacje nie?
  • Odpowiedz
@Babiez_Bolag: zostaw to jak jest. Jezeli byly miski to sie sami zglosza oni i ubezpieczyciel. Adres maja. Tylko uwazaj zeby ci paly nie wcisnely mandatu za ucieczke z miejsca zdarzenia .To malo prawdopodobne ale jesli to rownie latwo mozna sie z tego wykpic. Zalezy jakie maja statystyki ;)

Karteczke ignoruj
  • Odpowiedz