Wpis z mikrobloga

Mirki co się #!$%@?ło to ja nawet nie.
Ściągam sobie smite'a i tak sobie myślę że w #!$%@? długo będę go ściągał (milion patchów). Patrze na te lecące megabajty i przypomniał mi się obrazek który był ostatnio na mirko - ludzie niosący dysk 5MB. Tak sobie pomyślałem: "wow, jak ta technologia się szybko zmienia, taki postęp. Kiedyś wszystko było takie, teraz jest takie. Jak strony wyglądały kiedyś a dzisiaj". I przypomniał mi się demotywator na którym było napisane że strona Kosmicznego Meczu nie zmieniła się od wyjścia do teraz, i cały czas stoi w stylu lat 90. No to postanowiłem na nią zajrzeć w przypływie nostalgii. Wpisuje www.kosmicznymecz.pl ale #!$%@?, przekierowanie (inb4 miałeś napisać angielski tytuł p3dale). Cóż, w takim wypadku googluję "kosmiczny mecz". I co się #!$%@? okazuje? ŻE KILKA GODZIN TEMU WYSZŁA INFORMACJA I NASTĘPNEJ CZĘŚCI KTÓRA MA SIĘ UKAZAĆ!! CZAICIE #!$%@?, PO 19 LATACH UKAZUJE SIĘ TA INFORMACJA, I AKURAT W TEN SAM DZIEŃ PRZYSZŁO MI NA WYGOOGLOWANIE TEGO. NO #!$%@?, NA CAŁEJ OSI CZASU OD WYJŚCIA FILMU DO TERAZ AKURAT TERAZ NASZŁO MI NA WYGOOGLOWANIE TEGO I AKURAT TERAZ UKAZAŁO SIĘ INFO O DRUGIEJ CZĘŚCI. JAKIE BYŁO PRAWDOPODOBIEŃSTWO?!?!?! stanął mi.
ps. będzie następna część kosmicznego meczu

#coolstory #truestory #oswiadczenie