Wpis z mikrobloga

Panowie @Kapitan_Neuropa @GangrenaM @artpop @wyindywidualizowanyentuzjasta
Dla Tęczy, panowie ! Larum grają! Wojna!
Prawaki w granicach! A wy się nie zrywacie! Klawiatury nie chwytacie? Na mirko nie wchodzicie? Co się stało z wami,żołnierze Tęczy? Zaliście swej dawnej przepomniali cnoty, że lewicę samą w żalu jeno i trwodze zostawiacie?


Jako że główni entuzjaści #neuropa zniknęli, choć ich obecność była oczekiwana w znalezisku
Parada Równości okrzyknięta rasistowskim wydarzeniem…
postanowiłem przygotować mowę pogrzebową dla tych panów
Śpijcie słodko aniołki [*]

#antyneuropa #neuropa #bekazlewakow #logikalewakow #bekazpodludzi #panwolodyjowski
  • 22
@NapoleonV: Zawracasz mi dupę kolejny raz i nawet nie jesteś jedyny w tym temacie, to w końcu odpiszę.

Czemu oczekujecie ode mnie komentarza w nadmuchanej przez prawackie portaliki sprawie, którą "Żelazna Logika" wykorzystuje w wojence ideolo i dodała sobie część o prześladowanych katolikach? Czy ktokolwiek z Was zajrzał do źródła? Po jednej stronie mamy rasistę, który w wojence wykorzystuje tydzień parady, po drugiej organizatora Parady, który nie chce być z akcją
@NapoleonV: dobra zresztą nie wiem po co dyskutuje z kimś kto udostępnienia obrazki z gimbo kibicowskich stron dla sebixow i karynek.

I oczywiście bo walka o tolerancję to dla lewicy też walka o kazirodztwo, zoofilie i nekrofilie.