Wpis z mikrobloga

@Pan_wons: ????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????
@Lookazz: Chcę się zalogować do aplikacji mobilnej, a każe mi podać kod generowany w aplikacji mobilnej który jest dostępny dopiero po zalogowaniu się do aplikacji :P Tzw logowanie dwuetapowe. Jak widać wg steam to nieco nie pykło.
@Pan_wons: Nie wiem kto tam jest odpowiedzialny za myślenie, ale dwuetapowa weryfikacja za pomocą najbardziej badziewnej aplikacji na świecie zamiast zwykłego Google Authenticatora do którego jest masa alternatywnych aplikacji jak choćby darmowy Authy to zwykły idiotyzm.
@wysuszony: a gdzie to sprawdzić tą dwustopniową weryfikację ? nie wiem czy to mam ale do zalogowania ze zwykłej przeglądarki w telefonie jak np chrome potrzebuję tylko tego zwykłego kodu co zawsze na nowym urządzeniu
@Pan_wons: Mam dokładnie ten sam problem. Pomyślałem, że skoro na PC jestem cały czas zalogowany do Steam to szybciutko wyłączę ten token. Ale uwaga, żeby go wyłączyć potrzeba... aktualny token! Ewentualnie można podać jakiś kod odzyskiwania, który był podany przy włączaniu weryfikacji tokenem, ale tylko jeśli było to robione przez przeglądarkę. Ustawiając token przez mobilną apkę (tak jak ja to robiłem) nie dostałem się żadnego kodu do odzyskiwania. Ręce opadają... Na