Wpis z mikrobloga

@kylkson: Materac znam jak najbardziej :) kombajnowy klimat. Nie było mi dane być na ich koncercie niestety, a na to żeby wrócili do grania i koncertowania się nie zanosi... Ty byłeś?
  • Odpowiedz
@miko16: Byłem chyba w 2008 roku. Grali wtedy z zespołami Max Weber i Stop Mi!. Niektóre kawałki tego drugiego są naprawdę warte uwagi (patrz niżej).

I powiem szczerze - żal że już nie grają jest olbrzymi, bowiem ten koncert i swoje emocje pamiętam do dziś.

A słyszałeś o niedawnej próbie" "wskrzeszenia" Zagańskiego? Stworzenia czegoś nowego? Nie wiem jak to nazwać. W każdym razie pwostało rok temu na Henschke Festiwal (Ego
kylkson - @miko16: Byłem chyba w 2008 roku. Grali wtedy z zespołami Max Weber i Stop ...
  • Odpowiedz
@kylkson: tak tak, jestem na bieżąco bo obserwuje ich fejsa :) taka muzyka niestety w Polsce się nie sprzeda i to chyba główny powód zawieszania ich działalności, wszystko rozchodzi się o hajsy. plus mało komercyjna nazwa, za długa... Polskie realia tak bardzo.
  • Odpowiedz
@kylkson: możliwe i to bardzo, że spotkam się w najbliższym czasie z ich perkusista, Tomkiem Piechowiakiem, wiec może dowiem się czegoś więcej o powodach.
  • Odpowiedz