Wpis z mikrobloga

#lte #internet #play

Ma ktoś internet LTE na kartę od PLAY, zastanawiam się nad tą opcją za 45 zł na kartę bez limitu. Wyczytałem w regulaminie, że jednak nie jest całkowicie bez limitu. Bo po przkroczeniu 100 GB transferu mogą obniżyć prędkość do 2mb/s lub dać ograniczenia. Jak to jest w praktyce? Ma ktoś internet i rzeczywiście obcinaja po 100gb? Może jakiś inny internet, alternatywe do neostrady/orange bo mam ich już dość.
  • 18
@campleo: mogą, a NIE MUSZĄ obcinać Ci prędkość. Wszystko zależy od przeciążenia masztów. Ja polecam Ci Red Bull Mobile, doładowujesz co 3 miesiące za 50zł i masz również nielimitowany LTE.
@campleo: ja nie napisałem, że nie ma limitu tylko że rzadziej się doładowuje. Na allegro nawet wczoraj widziałem startery te ze 150 dniami.
@Zielony34 ja sam kupiłem pierwszy lepszy i nie jest to lipa
@futurememories nie masz racji, mam RBM i taki limit to jest w dużych miastach, byłem nad morzem z tym starterem to leciało ponad 50 na ponad 30.
@futurememories: Nie ma limitu :) Jak leci 18 u Ciebie to po prostu na tyle pozwala maszt.
@rufus1987: @campleo: @Zielony34: A ja mam dla mireczków dobrą ofertę, na RBM i nie trzeba doładowywać co 3 miesiące za 50 zł :)
Tylko raz aby mieć na koncie 30 zł i rok możemy sobie włączać pakiet darmowego lte :)
Jeden mireczek już ode mnie kupił i sam z tego będę