Wpis z mikrobloga

O, we feministkę #!$%@?ło drzewo i nie żyje


była feministką, działaczką LGBT, inicjatorką zielonogórskiego oddziału Kampanii Przeciw Homofobii

Nawet drzewo ma prawidłowe odruchy

szacun dla drzewa

ale jak dobrze wymierzyło, trafiło tylko w nią


[Festiwal](http://www.wykop.pl/wpis/13609631/o-we-feministke-#!$%@?-drzewo-i-nie-zyje-http-/) #!$%@? dzieciakow part 6832, tym razem ciesza sie ze smierci niewinnej osoby, bo miala odmienne poglady. Nie wiem nawet jak to skomentowac
#neuropa #shitwykopsays #rakcontent
  • 61
@Choir: każda dyskusja na temat działaczy LGBT jest poniżej godności przeciętnego obywatela. wybaczam i pozdrawiam.

edit: działacza LGBT w naszym kraju, to ewenement, że ruch LGBT sam sobie wyrabia tak paskudne zdanie, kiedy w innych krajach jest to zlepek normalnych i szczęśliwych ludzi.
@spatsi: W żadnej, chyba nie rozumiesz. Nie muszę znać każdego członka Wermachtu, żeby życzyć mu jak najgorzej (gdybym żył w tamtych czasach). Wystarczy mi przynależność do tej organizacji (w tym wypadku feministek), żeby założyć z dużym prawdopodobieństwem graniczącym z pewnością, że działa zgodnie z ideami przewodzącymi tej grupie, które są całkowicie sprzeczne z moimi ideami i jawnie godzą w mój interes.
@SebusPL: a kto niby ustala, kto jest "zbedny dla spoleczenstwa"? Jakis siedemnastoletni uzytkownik wykopu? Zreszta, #!$%@?, spoleczenstwo to nie jest jakas fabryka, ze cos moze byc zbedne i niepragmatyczne. Spoleczenstwo tworza JEDNOSTKI i te jednostki maja rowne prawo do zycia czy tobie sie to podoba czy nie. Nawet gdyby to byla dzialaczka na rzecz wyzwolenia Elfow z niemieckich lasow i faktycznie #!$%@? glupoty, to w zaden sposob nie bylaby "zbedna" dla
@Dakkar: Nie, to ty nie rozumiesz.
Już mówiłem, że twoje urojenia mnie średnio obchodzą. Feminizm to z definicji ruch dążący do równouprawnienia kobiet. Tyle, serio. Może trudno ci w to uwierzyć, ale można uważać się za feministkę i jednocześnie nie pałać nienawiścią do 3,5 miliarda ludzi. Nawet jeżeli część feministek prezentuje wspomniany przez ciebie światopogląd, to nie znaczy, ze możesz sobie tak po prostu rozszerzać to na całą grupę społeczną.

Porównań
Chyba nie jesteś na bieżąco z historią. Kobiety w Polsce mają równe prawa od prawie stu lat.

@Dakkar: A możesz sobie wyobrazić że kobieta jest feministką bo jest za równouprawnieniem kobiet w krajach muzułmańskich? Czy myślisz że poglądy mogą dotyczyć tylko kraju w którym ktoś się urodził?
Jeśli jestem przykładowo katolikiem to mogę walczyć/domagać się równouprawnienia chrześcijan w krajach arabskich tylko ze względu na solidarność z tą akurat grupą, prawda?
Hitler też był działaczem na praw człowieka należącego do rasy aryjskiej.


@Zatwardzenie:

Dokładnie! I ponadto pierwszy działacz na rzecz poprawy warunków pracy!

Kraft durch Freude (KdF; Strength through Joy) – Organisation giving the workers cheap/free holidays in addition to subsidised sporting and leisure facilities.
Schönheit der Arbeit (SdA; Beauty of Work) – Aimed to make workplaces more enticing to workers (e.g., renovations of outdated factories, new canteens for workers, smoking-free rooms,