Wpis z mikrobloga

Śmieszy mnie płakanie mirków jak to wiele się w dzisiejszych czasach wymaga od niebieskich pasków i jak to na każdym kroku muszą udowadniać swoją męskość. Albo jeszcze jechanie na #rozowepaski że są okrutne i do niczego się nie nadają. Biedni, macie tyle problemów ( )
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Titufe: Tak się dzieje ponieważ #niebieskiepaski nie mają bladego pojęcia co to własna ambicja.
Nikt nie wymaga żebym umiał wymienić świecę w aucie to nie będę umiał, nikt nie wymaga ode mnie umiejętności podłączenia zmywarki to przecież nie będę siedział nad tym jak debil - efekt - jak trzeba zmienić żarówkę, albo podpiąć żyrandol to się zaczynają rozkminy z d--y na temat trzech kabelków i spamowanie elektrody lub
  • Odpowiedz
@Afropolon:
dobra, dobra, ale facet zazwyczaj potrafi mieć głowę na karku, a u różowych też się rozrasta populacja nie potrafiących nic zrobić i wymagających, by niebieski prowadził swoje życie i to różowego
działa to trochę w obie strony, a kumulację s----------a mamy na mirko
  • Odpowiedz
@NAGI: Czytając mam wrażenie że niebieskie bardziej się wyemancypowały niż różowe. Facet to facet - powinien umieć upolować, naprawić, sprawić ugotować, zbudować, zadowolić i jeszcze się z tego cieszyć.
Brzmi koszmarnie - jak jakaś presja społeczeństwa, najlepszym dowodem fakt że zaraz się nożyce odezwą że to jakieś chore podejście z lat siedemdziesiątych - przyznaj się , tak właśnie sobie pomyślałeś.

Ja mam tak że jak trzeba coś zrobić to jestem
  • Odpowiedz
@Afropolon:
nie każdy jest złotą rączką i nie każdy też ma czas, żeby się z czymś pieprzyć, a już wolą zapłacić i mieć zrobione
Nie chodzi też tu o mnie, bo sam sobie potrafię wszystko zrobić i taki różowy, który już tym bardziej nie ma chęci i umiejętności, by coś w domu pomóc, to mi się nie przyda.
Miałem na myśli, że większość niebieskich poradzi sobie z jakimiś wyzwaniami, różowe
  • Odpowiedz
@NAGI: Jadę po mężczyznach bo tak mi łatwiej oceniać, według własnego wzorca. różowe z lewymi rękoma - taka sama plaga jak wśród mężczyzn, ale przecież sam sobie dobierasz swoją drugą połowę, wybierzesz lewiznę to z lewizną będziesz żył, ważne że "widziały gały co brały" laski narzekające na niebieskich niech sobie wybiorą zaradniejszych, i odwrotnie.
  • Odpowiedz
różowe z lewymi rękoma - taka sama plaga jak wśród mężczyzn


@Afropolon:
no i tylko o to mi chodziło, bo ja z tym problemów nie mam, a jak ktoś czegoś nie potrafi, a ja potrafię, to zawsze można na tym zarobić. Dla mnie koniec tematu, bo takie narzekanie, to nie dla mnie.
  • Odpowiedz