Wpis z mikrobloga

Uwaga, tworzymy listę co musi mieć kobieta:
a) Musi mieć uber cyca
b) Musi mieć siłę, żeby z---------ć do pracy i robić zakupy
c) Musi mieć dużo kasy, żeby nie żebrała o kasę na ciuszki
d) Musi mieć co najmniej 170 cm
e) Musi mieć co najwyżej 60 kg
f) Musi mieć wygoloną
g) Musi mieć zawsze ochotę
h) Musi mieć prawo jazdy
i) Musi mieć ukończony kurs na wózki widłowe
#wyznanie #mojaopinia #niebieskiepaski #rozowepaski #prawojazdy #glupiewykopowezabawy #heheszki
  • 104
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Mallow: hehe i wszystko jasne ( ͡° ͜ʖ ͡°) 170 i 70 kg idealnie? Chyba w zagrodzie dla słoni, bez urazy. 50-55 kg przy tym wzroscie modelka będzie mieć, 60 kg to taka srednio szczupła osoba, ale ok 70 kg? Oczywsicie, ze jest za co złapać, tu nie mam wątpliwości, pozdrów niebieskiego ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Mallow: znowu o swoim niebieskim mówisz? ( ͡º ͜ʖ͡º) Dla mnie to kreatura. Zresztą ona ma te 20 dodatkowych kilo specyficznie ulokowanych - w cycu 10kg, i w dupie 10kg. Co z biologicznego punktu widzenia moze działać na tych samców, którzy są jak zwierzęta (instynkty).
  • Odpowiedz
@Jestem_Tutaj: dziwnie jakoś większość moich znajomych jednogłośnie wiecz przyznało ze jest hot...
@piotr-maszkar: ooo widzisz. Trafiłeś w sedno. DLA CIEBIE. Każdy ma inny gust. A założę sie jakbyś mial wybierać miedzy dwoma laskami obie 9/10 a jedna mialaby większe c---i to bys ja wybrał.
  • Odpowiedz
@Mallow: 1.60, idealnie 46-52kg, niewiele jej brakuje. Za chudą laskę to nie jest uznawana, ale za atrakcyjną przez swoje wymiary tu i owdzie moze i tak. Ale nie chcesz mi powiedziec, ze jestes jak Kim Kardashian? ( ͡º ͜ʖ͡º) Takie przypadki nie czesto się zdarzają (jesli chodzi o wygląd)dlatego jest taka popularna. Zresztą jest to pewnie dzieło chirurgów etc.
  • Odpowiedz
  • 1
@Mallow: kim kardashian? I te implanty w tyłku? Musisz mieć bardzo dziwnych znajomych albo takich co lecą na wszystko co na drzewo nie ucieka, ma przesadzony tyłek, wręcz obrzydliwy
  • Odpowiedz