Wpis z mikrobloga

@reas0n: Wczoraj wieczorem chcieli mnie zjeść, za to, że napisałem, że Note 4 i S6 to #!$%@?. Kupić telefon po to żeby w nim cały czas grzebać i testować rzeczy z xda to dla mnie strata czasu. Poza tym szajsungi mają knoxa, więc #bojowkasamsunga zbytnio nie zadziała w nich.
@TSoprano: z jednym wtrące swoje 'ale', bodajże KNOX nie wpływa na uznanie gwarancji w EU, więc mimo wszystko dane modele są supportowane.

Inne wnioski, jakie wysnułem podczas styczności z danymi smartfonami:
LG średnio na jeża, lecz na Lollipopie czuć poprawę
Sony na Lollipopie (zbliżyli się do AOSP) chodzi naprawdę świetnie.
HTC nadal mocno opchane :/
Nexusy na 5.1 to demony prędkości... z wyjątkiem N9. No i wiadomo, N7 (2012) nigdy nie
bodajże KNOX nie wpływa na uznanie gwarancji w EU


@reas0n: Powiedz to polskiemu rzecznikowi Samsunga wg którego nawet flashowanie Odinem bez nabicia 0x1 KNOX jest be. S5 na 5.0/5.1 zasuwa całkiem w porządku, nie zamieniłbym tego na ogołocone AOSP z którego ciężko mi się korzysta (brak logicznych skrótów do pewnych ustawień i innych ułatwień). Dla przykładu AOSP w 5.0 (nie wiem jak 5.1) jeśli się nie mylę nie pokazuje w pasku
@wysuszony: "nie udzielamy takich informacji" o #!$%@? XD Jak mialem LG to pierdyliard razy ratowalem go FlashTool'em i nikt nawet slowa nie powiedzial. co za idioci ( ͡° ͜ʖ ͡°)

zgaduje, ze wykrywaja to po tym, dla jakiego kraju dane oprogramowanie bylo. np wgrasz cos innego niz XEO (jezeli posiadasz retaila) i po ptokach.