Wpis z mikrobloga

  • 29
Godzinę temu widziałem 4 lecące w kierunku północno-wschodnim A-10 Thunderbolt. Mieszkam w łódzkim. Coś ktoś wie? Jakaś wojna się szykuje na Litwie? #wojsko #militaria #samoloty
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Android
  • 11
@3mielu: Alfie zrozum. Gdyby to był zwykły pierdzilot albo jakieś F-16 czy MIG-29 to miałbym to gdzieś. A to leciały hamburgery po moim niebie i to w tej maszynie. Nie wiedziałem nawet że w Europie występują.
  • Odpowiedz
via Android
  • 14
@Francisco_dAnconia:A mnie drażnią idioci, którzy wyzywają ludzi tylko dlatego, że ktoś napisał pytanie podczepiając pod gównotag, który notabene pasuje do pytania. Dla ciebie soczyste z wisienką na czubku s--------j.
  • Odpowiedz
via Android
  • 3
@Francisco_dAnconia: Jak się nie podoba moje pytanie to wyjdź z piwnicy. Pooddychasz świerzym powietrzem i może też zobaczysz A-10. Nie podniecaj się byle czym bo to było nic, tylko pytanie.
  • Odpowiedz
@rogi89: @3mielu: @Paszko_Rymbaba: @Francisco_dAnconia: @biczplis: Ci którzy tu piszą "a co samoloty latają tylko podczas wojny" nie mają racji. Oczywiści samoloty mogą latać również w czasie pokoju. Jednak masowe akcje militarne w różnych krajach na wielu granicach (Ukraina, Rosja Obwód Kaliningradzki, Estonia i wiele innych) pokazują, że coś zaczyna się dziać. Ktoś, kto czyta na ten temat i posiada trochę logicznego myślenia
  • Odpowiedz
@niewiemdlaczegoniemamnicka: ileż można? Zupełnie nie dziwi mnie frustracja osób które często korzystają z tagu do wymiany ciekawych informacji na poziomie, ale oczywiście trzeba zaśmiecić a potem "hurr ja tylko sie grzecznie pytałem nie wiem o co chodzi, dałem tag programowanie zeby spytac gdzie jest plus na klawiaturze, przeciez to dobry tag xD"
  • Odpowiedz
@3mielu: mnie też bawią tacy ludzie. Co roku u nas są ćwiczenia, od uja czołgów, samolotów. Ale nie, będzie wojna, na bank, bo pewnie Putin będzie atakował a nam nic nie mówią ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz