Wpis z mikrobloga

Mirki z #rzeszow czy był ktoś z Was u #kregarz Tadeusz Czarny ? Jak Wasze odczucia i czy pomógł Wam z Waszymi problemami? Bo szczerze mówiąc byłem u niego dzisiaj pierwszy raz, zdziwiło mnie to, że zapytał się tylko co mnie boli kazał się położyć i zaczął swoje rytuały :D Nie powiem... pomogło na razie plecy jak i kolano mnie nie boli. W sobotę mam iść kolejny raz, tylko czy tak zawsze jest? Że #kregarz nie robi żadnych pomiarów itp?

#medycyna #kregoslup #masaz
  • 11
  • Odpowiedz
@piastun: powiem tak.. praca siedząca, bardzo dużo czasu spędzam w piwnicy przed komputerem ( ͡° ͜ʖ ͡°) i przez stary i zły fotel zaczął mnie boleć kręgosłup i to już jest od kilku miesięcy. Zmieniłem fotel, trochę pomogło. A z kolanem historia jest dłuższa historia, w skrócie na wf kolega we mnie wpadł, bo chciał złapać piłkę i coś chrupnęło.

Łamaniem w krzyżu bym tego nie nazwał,
  • Odpowiedz
@mandrake13: zobaczymy co będzie po sobocie ;-) bo jak czytałem jakieś opinie o nim to ludzie mówili, że po 3 razy chodzili i im pomagało na długie lata, ale jakoś opiniom na stronach nie do końca wierze, dlatego tutaj pytam. Ale dzięki za chęć pomocy :-) Jak nie pomoże to się odezwę.
  • Odpowiedz
@Komaryt: tak się zapytałem o kręgosłup bo mnie też od pracy (jak to niektórzy nazywają lekkiej) przy komputerze raz w roku łamało mocno w kręgosłupie. Jak się to działo to miałem problem z siedzeniem a potem wstawaniem. Mijało to po 1-2 tyg. Więc się to olewało. Rok temu złamało mnie na dobre.... trzymała mnie ta franca ze 1-2miesiąca.... jak już zdawało się, że przechodziło to od razu uderzało ze zdwojoną siłą
  • Odpowiedz
@piastun: no u mnie to samo jest ! Boli, boli, nagle przestaje i tak to olewałem przez dobre kilka miesięcy, ale teraz sesja skończona to powiedziałem sobie, że trzeba wziąć się za siebie, czas niestety mam tylko i wyłącznie na weekendach i to nie na wszystkich :/

A co do łóżka to ja śpię na jakiejś sofie kupionej nie cały rok temu, jest dość twarda, więc łóżko to raczej nie jest
  • Odpowiedz
@Komaryt: no jak jest twarde a lubisz spać na boku to jest to właśnie problem.
Najlepszy jest materac dopasowany do wagi, wtedy kręgosłup układa się i jest równy a nie wygięy w S.
Kup sobie tą maść 12zł i starczy na 2 i więcej lat. Smaruj wieczorem przed snem. Do tego codziennie ćwiczenia i zobaczysz, że pomoże.
  • Odpowiedz