Wpis z mikrobloga

Dobra odnośnie wpisu o samobójstwie. Udało mi się ustalić dane jego i zgłosiłem sprawę na policję w Radomsku. Mam nadzieję że to on.
Jak coś mają dzwonić. Nawet jeśli to bait - a patrząc na jego inne wpisy to zaczynam w to wątpić- to mi lżej na sercu.

Mają mnie poinformować co i jak.

@jamtojest dziękuję za pomoc

#depresja
#oswiadczenie
#truestory
Pobierz
źródło: comment_SqGvZ2hWzkFG9OAUcfmcsVJQsODY0KZS.jpg
  • 209
@92Gruszka: Co nie zmienia faktu, że narkotyki są narzędziem. Wszystko zależy od podejścia do nich i od tego co chce się osiągnąć. No i w końcu to garstka paru bardzo ważnych ludzi kiedyś ustaliła, że coś jest z góry złe. Wiara w słuszność tego osądu to oznaka braku samodzielnego myślenia.
@92Gruszka: Koleś na reddicie opisał swoją samobójczą historię. Jechał z USA do meksyku żeby kupić jakieś leki i umrzeć jak Ci więźniowie, humanitarnie. (tutaj wpis z innego portalu jak to planował i pytał się ludzi :P http://alt.suicide.methods.narkive.com/pCQ13Aa1/taking-a-suicide-trip-need-advice-about-mexico-and-nembutal)
No i pojechał tam i jak już mu było wszystko jedno to wziął poszedł na dziwkę, #!$%@?ł z dziwkami trochę koksu, pobawil się tydzień w dupeczkami i koką wrócił do siebie o własnych nogach.