Wpis z mikrobloga

Dobra odnośnie wpisu o samobójstwie. Udało mi się ustalić dane jego i zgłosiłem sprawę na policję w Radomsku. Mam nadzieję że to on.
Jak coś mają dzwonić. Nawet jeśli to bait - a patrząc na jego inne wpisy to zaczynam w to wątpić- to mi lżej na sercu.

Mają mnie poinformować co i jak.

@jamtojest dziękuję za pomoc

#depresja
#oswiadczenie
#truestory
Pobierz
źródło: comment_SqGvZ2hWzkFG9OAUcfmcsVJQsODY0KZS.jpg
  • 209
@krzywy_banan: Człowiek jest jedną wielką biologiczną maszyną, której przez natłok problemów mogą się poluzować styki w głowie i voila , depresja gotowa. W depresji problemy tak naprawdę nie są główną bolączką. Rodzina ma na ciebie #!$%@?? Można olać rodzinę i być szczęśliwy samemu. Jesteś chory na nieuleczalną chorobę? Żyj tak jakby nie było jutra, znajdź sobie pasje etc. Problemem jest właśnie nastawienie takiego człowieka, które jest zaburzone przez uszkodzone neuroprzekaźniki. Dlatego
@NonOmnisMoriar: ale zażywać możesz co chcesz :p nic mi do tego. Jestem zwolennikiem legalizacji marihuany. Tylko gość mając zawiasy pisze o przemycie. Znam kogoś kto wpadł z małą ilością i wkopal 5 innych osób w to. Taka osoba nie myśli. I druga sprawa że pisał o jeździe pod wpływem. Na to jestem uczulony.
@krzywy_banan: Nie bierzesz pod uwagę, że ta decyzji o samobójstwie jest nieraz podejmowana pod wpływem tego, że taka osoba nie widzi rozwiązania dla swoich problemów. Rozwiązań może być na pęczki, ale ta osoba tego nie widzi i później masz swoją decyzję, po której padają pytania "Czy można było temu zapobiec?"
@92Gruszka: gj gruszka #!$%@?łeś już ładnie nabuzowanego przyszłego samobójcę :D Jeśli po tym wpisie się nie zabije od razu to lepiej kup sobie takie lusterka na ramiona żebyś się ciągle nie musiał oglądać za siebie