Wpis z mikrobloga

Dobra odnośnie wpisu o samobójstwie. Udało mi się ustalić dane jego i zgłosiłem sprawę na policję w Radomsku. Mam nadzieję że to on.
Jak coś mają dzwonić. Nawet jeśli to bait - a patrząc na jego inne wpisy to zaczynam w to wątpić- to mi lżej na sercu.

Mają mnie poinformować co i jak.

@jamtojest dziękuję za pomoc

#depresja
#oswiadczenie
#truestory
9.....a - Dobra odnośnie wpisu o samobójstwie. Udało mi się ustalić dane jego i zgłos...

źródło: comment_SqGvZ2hWzkFG9OAUcfmcsVJQsODY0KZS.jpg

Pobierz
  • 209
@92Gruszka: Cholera, dobrze, że na wykopie są jeszcze ludzie którzy nie podchodzą do potencjalnej ludzkiej tragedii, jak do kolejnej okazji do śmieszkowania. Dzięki stary, w takich sytuacjach lepiej reagować bo raz okaże się, że podpucha, raz, że nie, lepiej zawsze zakładać, że coś złego się wydarzy, bo w części przydatków po prostu tak będzie.
Jeszcze raz napiszę, że propsy dla @92Gruszka

Nieważne teraz, czy to bajt czy nie. Uważam, że po prostu trzeba reagować. Jasne, czasem ktoś załatwia w ten sposób rachunki ze swoim życiem, trudno się mówi, ale jeśli istnieje cień szansy, że uda się chłopakowi pomóc, to zawsze warto próbować. Może kiedyś podziękuje. A jak będzie miał to zrobić, to niestety nikt mu nie przeszkodzi, ale przynajmniej nie będziemy sobie wyrzucać, że może można