Wpis z mikrobloga

jaką KLAWIATURE (i mysz) kupić
chcę żeby była
-cicha albo bardzo cicha, nawet jak trochę jej poużywam
-mała ale w normalnym rozstawie. w małości chodzi mi by nie miała pare cm plastiku z każdej ze stron
-podświetlenie po co jest niby? ja siedzę na kompie w nocy a nie mam podświetlenia i tak nie patrze na klawisze to po #!$%@? poza tym monitor komputera doświetla
-jaki kolor? czarny czy jaki?
-ma być tania
-ma być chińska
-klawisze multimedialne - co sądzicie? ja tego nie mam ale moze by się parę przydało do muzyki chociaż żeby nie klikał co sekunde w foobar
-duży czy niski skok klawiszy?
-interesuje mnie schludny prosty wygląd a nie takie awangardowe gówno

A co sądzicie o silikonowych? da się na tym pisać? super jest że nie słychać i że jest giętka

a co sądzicie o X-SCISSORS czyli takie zawieszenie jak w laptopie. podobno ciche tylko niski skok ma to dobrze czy źle?

chce też bezgłośną myszkę, żeby nie było słychać klików lub bardzo cicho. i ma być mała i lekka, na kabel żeby była lekka i bez opóźnień. do tego potrzebuje więcej dpi niż standardowe 800 czy ileś
może mieć pare dodatkowych przycisków ale nie jest to konieczne

#it #komputer #komputery #klawiatura #mysz #myszka #programowanie #praca #pracbaza #cokupic #zakupy #pc #sprzet #hardware #laptop #pytanie #oswiadczenie #kiciochpyta #gorzkiezale #gry #biurko
  • 8
  • Odpowiedz
po co


@zackson: ponieważ mam ustawioną szybkość myszy w windowsie na maksimum a mimo to od lewej do prawej strony ekranu muszę przesunąć mysz w bok aż 2 centymetry. Chciałbym 1-1.5cm bo męczy mnie ruszanie ręką 15 godzin dziennie. za dużo kilometrów przebiegu robie.
W dodatku co jesli kupie większą rozdzielczość monitora albo dwa monitory? wtedy juz w ogóle sie nie bedzie dało używać
  • Odpowiedz
@bez_pracy_brak_kolaczy:
Polecam Natec Zander
- jest cicha
- nie ma parę cm plastiku z każdej ze stron
- jest dostępna wersja z podświetleniem i bez. są 3 kolory podświetlenia w tej z - zielony, aqua i niebieski. Ja jak piszę to nie patrzę na klawiaturę, ale fajnie to wygląda w nocy :D
- czarny, a jaki byś
  • Odpowiedz
@bez_pracy_brak_kolaczy: Ja mam Logitech K740 z podświetleniem, jest świetna - bardzo cicha, wygodnie się pisze no i podświetlenie też sporo daje. Klawiszy funkcyjnych używam, mi odpowiadają. Kuzyn ma K750 bezprzewodową solarna i też jest świetna. Polecam.
  • Odpowiedz