Wpis z mikrobloga

Jako, że zalałem swojego LG P990 i od tego czasu telefon świruje, a poza tym zamula przez swoją marną ilością pamięci dla systemu #shitdroid, to przymierzam się do zakupu nowego #smartfon'a. Tym razem celuję tylko i wyłącznie w #windowsphone i zastanawiam się nad #nokia #lumia 640. Warto? Podzielicie się wrażeniami dotyczącymi tego telefonu lub jakichś innych w cenie do około 500 złotych?
#zakupy
  • 10
Pozwolę sobie się podpiąć. Lumia 640 DualSim chodzi po 550zł. A gdyby tak spróbować zjechać z ceną poniżej 500? Mogę poświęcić rozdzielczość aparatu, ilość wewnętrznego storage'u (pod warunkiem, że obsłuży SD), rozdzielczość ekranu. Nie poświęcę stabilnej pracy bez zacięć ani dual sima ;-)
@madry_i_mieciutki: kilka lat temu działał fajnie, ale z każdą aktualizacją shitdroida wymagania dla tego systemu rosną niewspółmiernie do nowych funkcjonalności. Ewidentnie jest to celowe działanie, aby napędzać popyt na nowe smartfony. Konsumpcjonizm jak wszędzie ;/
@madry_i_mieciutki: pewnie i bym tak zrobił, ale jak napisałem telefon był zalany i świruje. Poza tym po tych kilku latach jestem bogatszy w doświadczenie i już wiem, że nie potrzebuję pierdyliarda aplikacji, jakie oferuje android. No i miałem styczność z kilkoma ostatnimi nokiami z windowsem, które bardzo mi się spodobały.
@madry_i_mieciutki: Miałem 2 gównodroidy ze średniej półki, żaden nie wytrzymał więcej niż 1,5 roku. Samsunga rozwaliłem bo wytrzymać nie mogłem i Sony, który sam się poddał po 2 miesiącach jak go ładowałem, a szkoda, bo przynajmniej nie lagował ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Matlaw: no i widzisz jak mało sprytny jesteś. Ja sobie kupiłem high-enda pod koniec 2013 i mam do teraz, nic nie laguje, najnowsza wersja andka. Trzeba tylko trochę sprytu a nie brać co podsuną w salonie ;)