Wpis z mikrobloga

Witam Mirki!
Po namyśle firma w której pracuje, postanowiła założyć konto na portalu ze śmiesznymi obrazkami - padło na jedyny słuszny Wykop.pl

Jako, że profil prywatny mam tutaj od blisko 6 lat, ten firmowy będę prowadził też


Jako, że firma zajmuję się dystrybucją całkiem fajnych i przydatnych rzeczy, postaram się zorganizować jakieś #rozdajo.
Zróbmy więc tak, że jeżeli ten wpis do jutra złapie tak #ze100plusow to zorganizujemy losowanie lokalizatora TK102b - niżej pic.
Lokalizator możesz wrzucić #rozowypasek do torebki, lub #niebieskiepaski do schowka w #samochody - będziesz wiedział gdzie, co i jak. Dodatkowo urządzenie posiada wbudowany mikrofonik, wiec możesz słuchać otoczenia w którym lokalizator się znajduje ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dalej jeżeli wpis będzie dobije do mniej wiecej #200plusow damy rade zorganizować jakieś 2 dodatkowe rzeczy do rozdania :)

hadronpl - Witam Mirki! 
Po namyśle firma w której pracuje, postanowiła założyć kont...

źródło: comment_zcvfvOD1ACdV339KqJdhZe0Px2aXO7ne.jpg

Pobierz
  • 116
  • Odpowiedz
Musze mieć! będę śledzić ptaki i prześladować dżdżownice żadna mi nie umknie, podsłucham babę w warzywniaku i prezydenta kce kckeckekckeckek
  • Odpowiedz
@catmeat: licencjonowane mapy google, flotis korzysta z map OPEN, wiec i jakosc jest jaka jest - tak płacimy za dostęp do map google.
Częstsze odświeżanie pozycji - flotis z tego co pamiętam co 5minut (popraw mnie jeżeli się mylę) u nas co 30sekund.
W przypadku jazdy po mieście widzisz dokładnie jakimi ulicami pojazd się poruszał, a pozycja wyświetlana co 5 min takiej możliwości Ci nie daje.
Dłuższa archiwizacja danych nt tras
  • Odpowiedz
@hadronpl: Ja również poproszę o informacje dot. ceny na pm, jeśli wygram/kupię, z chęcią wrzucę szczegółowy test na wypok - takie czasy, że jest na kim testować ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@AdamZz: cóż ufaj, ale sprawdzaj :)
cena była już podawana w komentarzach, niemniej jednak 247zł za urządzenie.

testy takich urządzeń możesz znaleźć na naszym blogu, link znajdziesz w profilu :)
  • Odpowiedz
@igorf: A no jakoś nie wstyd, do tego alternator się na pewno cieszy.
Ciekawostką jest to, że model który akurat pokazałeś jest 'wzorowany' lampach marki Philips tak bardzo, że Philips się pod nimi podpisuje :P

@wielq: proponuje dorzucić do tego stacje multimedialną za 2600zł i będzie jak znalazł :D
  • Odpowiedz
Lokalizator możesz wrzucić #rozowypasek do torebki, lub #niebieskiepaski do schowka w #samochody - będziesz wiedział gdzie, co i jak. Dodatkowo urządzenie posiada wbudowany mikrofonik, wiec możesz słuchać otoczenia w którym lokalizator się znajduje ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@hadronpl: macie cos mniejszego? przeciez to #!$%@? jest ogromne i laska zauwazy w torebcexD
w sumie naszyjnik z gpsem bylby zajebisty, "kochanie, to moj prezent od Ciebie, nos go zawsze,
  • Odpowiedz
@hadronpl: Cześć,nie umiam napisać PW.

Potrzebuję takie lokalizatora tylko że mikroskopijnych rozmiarów,coś nie większego nić guzik. Dobrze by było żeby działało ~6h cały czas albo 10 dni wysyłając sygnał o lokalizacji co np. godzinę/
Istnieje coś takiego?
  • Odpowiedz
@krzychu_85: do samochodu czy do noszenia w torbie? do samochodu titan DS512 / teltonika / F1. Te dwa ostatnie oglądać możesz w panelu na mapach google'a

@vitalic_stamina: jeszcze cos mniejszego, hmm... obecnie 'testujemy' lokalizatory, wielkości polowy pudełka zapałek / lub w formie np pierścionka które niedługo pojawią się w sklepie ( zastosowanie np dla osob starszych z alzheimer'em). Na tę chwilę nie jestem w stanie podać Ci ceny niestety ;/
  • Odpowiedz
@Milosz1964: zapewne istnieje, jednak my jednak nie z tej branży. skupiamy się bardziej na elektronice do samochodów ich lokalizacji. Takie lokalizatory to tylko jeden dział z kilkunastu innych
  • Odpowiedz