Wpis z mikrobloga

  • 888
Stoje sobie na przystanku i dwoch malych patoli slucha Gangu Albanii "koka wóda gora siana". Gnojki przed mutacja na oko 10-11 lat. Zwrocilem im uwage ze bardzo niekultulanie jest sluchac glosno nuzyki w miejscach publiczbych tym bardziej takiej to przyciszyli. Odchodze pare krokow dalej i znowu wlaczyli wiec wrocilem spojrzalem na nich z miną pedofila zabijaki i teraz stoje kolo nich i ich pilnuje. Pics related #patologiazewsi #patologia #podbaza #gangalbanii
zygmuntt - Stoje sobie na przystanku i dwoch malych patoli slucha Gangu Albanii "koka...

źródło: comment_o3A2LCfAzgAKHe3TRNefvkZQDD9dBmAu.jpg

Pobierz
  • 72
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ja to bede inwigilowal i kontrolowal co robi i pisze w mlodszych latach jezeli wychowanie mojego ojca nie poradzi sobie z nowymi czasami. Bo znajac zycie wychowam swojego syna tak jak mnie wychowano.


@zygmuntt: na piwniczaka i przegrywa? :D
  • Odpowiedz
@Donk_von_Fisher: no to poprosił grzecznie o wyłączenie, a nie dał im w ryja. Co to za moda na słuchanie muzyki z głośnika w miejscach publicznych... Jeszcze jak sobie idą ulicą, to ok, mogę przejść na drugą stronę jak idę za nimi, albo wyprzedzić. Ale na przystanku czy w autobusie nie mam ochoty słuchać Gangu Albanii.
  • Odpowiedz
@Donk_von_Fisher: miałem i jak mi dorosły powiedział, że czegoś nie powinienem robić, to tego nie robiłem. Oni też ściszyli, więc zapewne coś tam do nich dotarło, nawet jak później we własnym gronie 10 latków opowiadali, jak to jakiś frajer im kazał ściszyć muzykę, a oni mu rzucili wiązanką i podłośnili ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@UlfNitjsefni: 7mld ludzi na  świecie, różne rasy, różne kultury, ambicje, kolonizacja Marsa, sztuczna inteligencja, leki na raka, grafen... a typ się czepia 10 latków że słuchają muzyki z telefonów. R---------a mnie coś takiego, wybacz. Co innego jakby nie wiem, palili p-------y na zatłoczonym przystanku czy coś. Ale oni słuchali sobie muzyki co nie jest nigdzie zabronione.
  • Odpowiedz
@Donk_von_Fisher: a nie sądzisz, że jak nikt nie zwraca uwagi na błahostki, to czemu taki dzieciak miałby respektować coś takiego jak zakaz palenia czy picia? Tym bardziej, że po prostu im zwrócił uwagę, a Ty się zachowujesz jakby im matkę zgwałcił xD
  • Odpowiedz