Wpis z mikrobloga

  • 888
Stoje sobie na przystanku i dwoch malych patoli slucha Gangu Albanii "koka wóda gora siana". Gnojki przed mutacja na oko 10-11 lat. Zwrocilem im uwage ze bardzo niekultulanie jest sluchac glosno nuzyki w miejscach publiczbych tym bardziej takiej to przyciszyli. Odchodze pare krokow dalej i znowu wlaczyli wiec wrocilem spojrzalem na nich z miną pedofila zabijaki i teraz stoje kolo nich i ich pilnuje. Pics related #patologiazewsi #patologia #podbaza #gangalbanii
zygmuntt - Stoje sobie na przystanku i dwoch malych patoli slucha Gangu Albanii "koka...

źródło: comment_o3A2LCfAzgAKHe3TRNefvkZQDD9dBmAu.jpg

Pobierz
  • 72
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kaef: Nie zawsze to pomaga. Gimbaza, a nawet wczesna licbaza to taki wiek, że za wszelką cenę chce się przypodobać kolegom. Ja na przykład w gimbazie słuchałem Firmy JP, disco polo i technomłotów, mimo że u mnie w domu zawsze leciała głównie radiowa Trójka i rockowe klasyki lat 80. Nie dlatego, że podobały mi się te rapsy, tylko po to, żeby przypodobać się kolegom i nie być tym odmieńcem, co
  • Odpowiedz
@zygmuntt: Robisz foty dzieciom od tyłu ło mata pedo lvl over 9000 Ty to powinienieś wyłapać ale soczystego gonga na pysk od ojca któregoś małolata pis joł izi pizi
  • Odpowiedz