Wpis z mikrobloga

  • 888
Stoje sobie na przystanku i dwoch malych patoli slucha Gangu Albanii "koka wóda gora siana". Gnojki przed mutacja na oko 10-11 lat. Zwrocilem im uwage ze bardzo niekultulanie jest sluchac glosno nuzyki w miejscach publiczbych tym bardziej takiej to przyciszyli. Odchodze pare krokow dalej i znowu wlaczyli wiec wrocilem spojrzalem na nich z miną pedofila zabijaki i teraz stoje kolo nich i ich pilnuje. Pics related #patologiazewsi #patologia #podbaza #gangalbanii
zygmuntt - Stoje sobie na przystanku i dwoch malych patoli slucha Gangu Albanii "koka...

źródło: comment_o3A2LCfAzgAKHe3TRNefvkZQDD9dBmAu.jpg

Pobierz
  • 72
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@cecen: Ostatnio widziałam takich małych wyznawców Popka na rowerach. Ich przywódca - bez zęba na przedzie, krzyczał:
- Skręcamy w lewo, kuwa! Za blok, kuwa! Zrobimy rospiertol! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@zygmuntt: Kiedyś w tramwaju jechała ze mną grupka gimbusów, wiek ok. 13-14 lat, z telefonu ktoś puścił chyba Peję. Nie dość, że muzyka zagłuszała myśli pasażerów, to jeszcze dzieciaki rapowały tekst. Pewna starsza pani delikatnie zwróciła uwagę, że muzyka jest za głośno i czy mogliby ją ściszyć, najbardziej pyskata dziewuszka odpowiedziała "Zamknij mordę, starucho", wszystkie gimby chórem zaczęły się śmiać. Wtedy podszedł do nich mój kumpel (typowy sebix) i podniesionym
  • Odpowiedz
@wloczykij_96:
Musisz z nim spędzać dużo czasu i cierpliwie odpowiadać na pytania nt otaczającego świata. Mój ojciec tak robił ze mną, mój brat ze swoimi synami i to działa - wyrabiasz sobie prawdziwy autorytet. Jak łepek będzie kumaty to będzie wiedział, że lepiej słuchać mądrego ojca niż głupich kumpli.
  • Odpowiedz
@zygmuntt: Takie #!$%@? powinni pakować jak świniaki do taboru i wywozić za Ural, aż po chiński horyzont, gdzie takie elementy, mogłyby wieść sobie proste tak jak oni życie, przy uprawie #!$%@? kamienia cukrowego i orania pola własnymi zębami. Ta sama sprawa winna się tyczyć wszystkich sebów i karyn. Takie nieużytki rolne, nie powinny być jakąkolwiek częścią społeczeństwa, które ewidentnie kaleczą swoim istnieniem.
  • Odpowiedz