Wpis z mikrobloga

#islam #lewackalogika
nie ma to jak pokazać się w TV i grzmieć, że jeśli będziemy niechętni wobec wyznawców islamu, to oni się odetną od społeczeństwa i może być nieprzyjemnie. ale jak będziemy wobec nich otwarci, to się zintegrują.

to w takim razie nie wiem, skąd się biorą getta w Szwecji, Francji czy Danii - te państwa są chyba otwarte i tolerancyjne?

a poza tym ta pani pierdzieli: "czy my Polacy jesteśmy wszyscy pedofilami? a tak o nas mówią na Dominikanie, z powodu 2 osób, które skrzywdziły dzieci".

więc mam pytanie: ile samochodów spaliliśmy my, Polacy, i ile podłożyliśmy bomb na Dominikanie w związku z tymi oskarżeniami? chyba żadnej. a islamiści palący samochody w Paryżu to norma. i to niby dzieje się z tego powodu, że społeczeństwo ich stygmatyzuje? no to super. macie mnie lubić, bo wam spalę miasto.
  • 7
@frytex2: getta w Szwecji są tylko na południu, gdzie urząd migracjyjny oraz gmina zarządzili że wszyscy nowi mają mieszkać w jednej dzielnicy. Za to na północy Szwecji nie ma już gett, gdyż stawia się nacisk na integrację.