Wpis z mikrobloga

Mirki, planuję podróż przez #szwecja , #dania , #niemcy . Podróż miałaby się odbyć ze Świnoujścia, mam samochód, którym jadą 3 osoby dorosłe i 1 dziecko. Chciałbym odwiedzić Malmo i Kopenhagę. Czy podróż promem (zielona linia) oraz przejazd samochodem (czerwona) byłyby najtańszym sposobem? Wiecie czy warto coś jeszcze odwiedzić w tych okolicach oraz czy macie jakieś rady co do kupowania koron (kurs), rezerwowania i wyboru promu oraz trasy podróży? Chciałbym wyrobić się w miarę tanio.

#podroze #podrozujzwykopem #kiciochpyta #pytanie #promy
alpag - Mirki, planuję podróż przez #szwecja , #dania , #niemcy . Podróż miałaby się ...

źródło: comment_a1KozfExpPcWRYONAnF3VB0eCl53In6V.jpg

Pobierz
  • 37
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@alpag: Pływam dwa razy do roku, jak jeżdżę do tate na wakcję. On jeździ tylko przez Ystad, sprawdź tych dwóch przewoźników jak i tych do Trelle, różnica jest w kilometrach zaś, z Ystad ok. 100, natomiast z Trelleborga ok. 25.
  • Odpowiedz
@alpag: Ostatnio na stacji jak bylem to cos kolo 9.50 DKK za litr. Noclegi dosyć drogo ale mozna znalezc cos w granicach 700DKK za noc dla was wszystkich. Atrakcje to w zasadzie zawsze minimum 50 a czesto 100 DKK od osoby.
  • Odpowiedz
@alpag: ja mieszkam w malmö ale ogólnie rzecz biorąc kopenhaga jest w #!$%@? droga i byłem tylko pare razy. Polecam statek po kanałach miasta, park rozrywki tylko zapomniałem nazwe (nie daleko dworca) i dreptak jest jest fajny. Za rope w szwecji ogolnie koło 13,50 koron.
  • Odpowiedz
@alpag: Poza tym co masz na mapie warto zobaczyć zamek w hillerød, oczywiscie cale centrum w kopenhadze i warto tez (BARDZO) jezeli masz auto jechac do møns klint w drodze powrotnej do PL.
  • Odpowiedz