Wpis z mikrobloga

Kobiety często zarzucają mężczyznom, że przy wyborze partnerki kierują się głównie wyglądem. Jednocześnie na edarling 50% z nich poszczególne pola wypełnia wykorzystując maksymalnie 5 pojedynczych słów. Kolejne 30-40% potrafi się wysilić, żeby napisać co najwyżej 2-3 zdania. A później płacz, że piszą do nich same Sebixy.
#edarling #badoo #sympatia #logikarozowychpaskow #tfwnogf
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Sztambuch: Masz plusa, bo to co napisałeś jest 100% Au #pdk

Od siebie jeszcze dodam, bo mam spore doświadczenie w gadaniu z losowymi laskami przez jakieś losowane chaty (ostatnio takie hobby mam, czuję się jakbym robił trochę badanie socjologiczne):

Nagminnie narzekają na to, że rozmówca jest nudny (bezpośrednio tudzież niebezpośrednio) torpedując jednocześnie KAŻDY temat jaki się w sposób sztuczny bądź naturalny pojawi na stole. Mam dosyć niezłą wiedzę ogólną, więc "cośtam" jestem w stanie liznąć na każdy niemal temat, ale to jest zwyczajnie niewykonalne. Mogę tutaj wyróżnić dwie kategorie, pomiędzy którymi nie istnieje nic pośredniego - takie z którymi nie da się gadać na ŻADEN temat i takie z którymi da się gadać na KAŻDY temat. I naprawdę - nie istnieje nic pomiędzy, są albo takie, które zadowolą się prawie, że wszystkim, albo takie, którym nie da się dogodzić w żaden znany człowiekowi sposób. Po prostu można popychać ekstremalne nawet pierdoły i to, i tak się naturalnie potoczy bez tekstów w stylu "aha". Pi razy drzwi tych pierwszych jest jakieś 70% a tych drugich na oko 30% (nawet nie taka zła statystyka w sumie). Należy też zwrócić uwagę, że w takich miejscach jest większa liczba tych bardziej pustych, więc w rzeczywistości może to lepiej
  • Odpowiedz
@Sztambuch: zapomniałeś że kobiety na ogół to hipokrytki? poza tym one nie piszą czego chcą, bo nie wiedzą, a jak mówią to co co im wpojono. powtarzają to samo co wszystkie bo nie mają własnego zdania. czego baba chce? emocji. wygląd wywoła emocje? wywoła. kasa wywoła? wywoła. humor wywoła? wywoła. opowiadanie bzdur wywoła? wywoła. opowiadanie rzeczy których nie rozumie wywoła? wywoła. koleżanki będą zazdrościć? o to chodzi.
  • Odpowiedz
@Khaine: kobiety są pasywne, a emocjonalnie jak duze dzieci, a dziecko jest jak wiadomo roszczenione, więcej wymaga niz daje, jest nieodpowiedzialne itd. inteligencji dziecka też nie przekraczają, więc rozmawiasz tylko o emocjach lub tak by emocje wywołać. ogolnie wielkiej filozofii nie ma, ale M+K to taki układ gdzie tak naprawde w wiekszosci liczy sie s--s, ale jako płcie słabo sie rozumiemy. gadanie o pierdołach i o innych ludziach (ploty) to
  • Odpowiedz
@nowywinternetach:

opowiadanie rzeczy których nie rozumie wywoła? wywoła.


Z moich doświadczeń wynika, że nie wywołuje xD A jak już, to nie takie o jakich myślimy. Powoduje to u nich ból d--y, że ich wyimaginowana wyższość i samouwielbienie (spowodowane właśnie atencją albo tym co im wpoiły mamusie i koleżanki) zostają skonfrontowane z betonem rzeczywistości, i rozmowa w tym momencie zazwyczaj się kończy. O ile ja lubię posłuchać mądrzejszego od siebie, tak
  • Odpowiedz
@Khaine: w sumie to jest rozległy temat, ale chodzi o to, by zaimponować kobiecie wiedzą, sposobem jej przekazania (BYLE NIE NUDNYM - tu lepiej działa ton głosu, na zywo, patrzenie w oczy itd), gdy sama z siebie powie "wow". gdy zobaczy sie ze ona nie rozumie to obrocic w zart. masz wtedy 2 emocje na raz. pozniej przytulasz i jest trzecia. zakręcisz kilka przycisków (do tego wygląd) i masz zauroczenie,
  • Odpowiedz
@nowywinternetach: @Khaine:
Najlepsze jest to, że każda na tym portalu myśli że facet jest desperatem że rzuci się na byle szynkę czy łatwe podrywy z jej strony. A tak najlepsze są te co się w tańcu nie p------ą i od razu pytają gdzie pracujesz i ile zarabiasz. Najlepsze są też takie które piszą że partner ma być szczery, a same zatajają gówniaka. Lub jak kolega wyżej piszę chcą
  • Odpowiedz
@Przegrywens: Aczkolwiek w obronie niektórych muszę stanąć. Są takie, które są dosyć ogarnięte i zazwyczaj mają wykształcenie wyższe... techniczne (lub medyczne, czy inne zwyczajnie trudne kierunki). Aczkolwiek nie zawsze (natomiast ZAZWYCZAJ mają wyższe wykształcenie mimo wszystko). Tym nie mniej takie bardziej sprawiają wrażenie faceta bez jajec i kutacha niż rasowych kobiet.

Ale muszę potwierdzić, że one (tutaj nie mówię ogółem o wszystkich) są strasznie pewne siebie i wiele z góry
  • Odpowiedz