Wpis z mikrobloga

Ja #!$%@?. Tu sie nie da normalnie. Chcialem dac wpis o czym normalnym. Nawet dobrze otagowalem. To i tak zle i sie znajdzie ktos. Kto bedzie oczekiwal gownoburzy czy martwych dziwek.

Nie oczekuje pierdyliona plusow bo mam to gdzies. Tak o. Dla odmiany sprobowac cos napisac co moze sie komus przyda bo oparte to o moje wlasne przeżycia. Tak po ludzku napisać. Bez buludópy. Nie da sie. No #!$%@? tu sie nie da.

#gorzkiezale #friqnabali
  • 33
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@TheFriQ: Nie przejmuj się kretynami, wrzucaj wpisy z myślą o normalnych ludziach, którzy czytają te relacje z Bali z ciekawości świata, pozdro
  • Odpowiedz
  • 1
@TheFriQ: hejty są chyba głównie od tych co siedzą w piwnicy, mają nudne życie i boli ich dupa o to że inni mają lepiej. A mogą dowartościować się jedynie za pomocą klawiatury. Ci co mają najmniej mądrego do powiedzenia zawsze są najgłośniejsi. Niestety. Nie ma co się zrażać dzieciarnią i przegrywami. Ja tam lubię poczytać co u Was.
  • Odpowiedz
@TheFriQ: ja tam lubiłem twoje stare wpisy mówiące o tym, jak się żyje na Bali, jakie są tradycje i tym podobne. To było ciekawe i powinieneś to dalej robić, skoro już wróciłeś. A wszystkich bóldupiących olej, zczarnolistuj i wyśmiej (kolejność dowolna), nie znalazł się jeszcze taki, który wszystkim dogodził ;)
  • Odpowiedz
@TheFriQ: gosciu, przestan przejmowac sie ta banda #!$%@? sprzed komputera. Kazdy ktory ci ubliza chcialby byc na twoim miejscu.
Im peka dupa jak widza jak ci sie powodzi.
Wiec kontynuuj :)
  • Odpowiedz
@Dantte: trafiłeś w sedno. Od zawsze obserwuję i czytam co tam u nich nowego na Bali, ale masa #!$%@? zawsze będzie pluć jadem. Są wakacje więc teraz gimbusiarnia ma wiecej czasu przez co gównoburza większa :-) Ale to dobrez, zawsze to nakręci tag w jakiś sposób.
  • Odpowiedz