Wpis z mikrobloga

Ja #!$%@?. Tu sie nie da normalnie. Chcialem dac wpis o czym normalnym. Nawet dobrze otagowalem. To i tak zle i sie znajdzie ktos. Kto bedzie oczekiwal gownoburzy czy martwych dziwek.

Nie oczekuje pierdyliona plusow bo mam to gdzies. Tak o. Dla odmiany sprobowac cos napisac co moze sie komus przyda bo oparte to o moje wlasne przeżycia. Tak po ludzku napisać. Bez buludópy. Nie da sie. No #!$%@? tu sie nie da.

#gorzkiezale #friqnabali
  • 33
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@TheFriQ: Coś za bardzo przejmujesz się opinią głupich ludzi. Jane ze będzie ból dupy.
Ale zdecydowana większość z chęcią czyta Twoje wpisy.

Ile zbierasz plusów? Po 200, 300?
Każdy plus to jedna osoba, która przeczytała to co napisałeś i jej się spodobało.

A takich co pisze gowno posty jest garstka.
  • Odpowiedz
To i tak zle i sie znajdzie ktos. Kto bedzie oczekiwal gownoburzy czy martwych dziwek.


@TheFriQ: norma na wypoku, nie ma co się żalić colego, wrzucaj więcej contentu :) Takiego zwykłego też, na temat jedzenia, pogody, czy zwyczajów w Azji.
  • Odpowiedz
@TheFriQ: Poważnie?
Prawie wszyscy w tamtym wpisie odnieśli się do twojej treści mniej lub bardziej z godnością i rozumem człowieka, a ty się przejmujesz dwoma typami, którzy dali debilne komentarze? Wrzuć na czarną, nie dyskutuj z nimi i nie płacz, że jakiś idiota pokazuje swój poziom intelektualny.
  • Odpowiedz
@TheFriQ: Gościu, dajesz dobry content i już. Odpowiadaj na merytoryczne pytania, a resztę olej, trolla nigdy nie nakarmisz tak by miał dość ;) pozdro!
  • Odpowiedz
@TheFriQ: Zawsze znajdą się trole i debile, zresztą o tym wiesz i wiedziałeś zanim umieściłeś wpis, więc po co narzekać? Cieszy mnie, że dla odmiany napisałeś coś co zawiera treść. Wydajesz się być gościem, który może mieć coś ciekawego do powiedzenia, z radością zapulsuję każdy twój wpis, z którego będę mógł się czegoś wartościowego dowiedzieć.
  • Odpowiedz