Wpis z mikrobloga

55 576 - 62 = 55 514

Tradycyjny grupowy trening czwartkowy. AVG pokojne 34,4 km/h, bo przez kilka kilometrów mieliśmy neutralizację. W grupie słabszej, która wyjeżdża wcześniej, doszło do wypadku. Dziewczyna stawiająca pierwsze kroki na szosie wpadła w samochód, który w sposób nagły zatrzymał się tuż przed nią. Rama z nowiutkiego Treka poszła do kosza, o dziwo widelec i przednie koło calutkie. Szkoda, ale jeśli wróci na szosę, będzie cenne doświadczenie.

#fixienaszosie #szosa #rowerowyrownik
  • 11
@KontoBezNicku: nie, bo po co.
@wspodnicynamtb: kobieta ma spore doświadczenie w mtb i dh, więc pewnie nie jedno drzewo przytuliła. co ciekawe, samochód klapę podobno miał nadającą się do wymiany, ale babka za kierownicą stwierdziła, że luzik i pojechała.
@KontoBezNicku: Ja nawet kolarstwa nie trenuje. Po prostu sobie jeżdżę. Nie bawię się w interwały, siłówki itp. Jedynie w okresie zimowym tlen i zabawy przełajowe. Reszta przychodzi sama.
Z mojej grupy część osób startuje w serii Road Maraton DSR, głównie pudła i okolice w kategoriach. W tym roku wpadło srebro z MP Masters w jeździe na czas, ostatnio w Sobóce było pudło. Mnie to tam średnio obchodzi, mam inne cele.