Wpis z mikrobloga

TL;DR
Moją koleżankę z pracy (rocznik 70) gnębi były mąż. Rozwinięcie sytuacji w środku, pytanie na końcu.

Napisałem rano wpis, że moja koleżanka z roboty ma straszny problem z byłym mężem. Wysyła jej #!$%@? mms z obcymi laskami. Wyzywające sms. Olewa dzieciaki. Kradnie hajs. Mają wspólną kamienicę, to któregoś razu zmienił zamki i kobieta nie mogła wrócić do domu po pracy. Wydzwania po nocach #!$%@?, żeby ją nawyzywać. Etc, itp, itd.

Wysyła wszystkie te wiadomości w taki sposób, że bardzo łatwo znaleźć jego wszystkie dane w google. Link raz już tu wkleiłem.

Zapytałem, czy ktoś z Mirków nie powysyłałby do niego wiadomości typu "ten opel na sprzedaż aktualny?" No i mamy gównoburzę. Hurr jesteś #!$%@? durr. Hurr, zaszkodzisz kobiecie durr. Hurr to stalking durr do czego nas namawiasz, hurr usuń konto durr. Same wyzwiska, nic więcej. Najbardziej podobają mi się komentarze typu:

W mojej ocenie kobieta Ci się podoba chciałbyś się z nią zacząć spotykać no ale były mąż nie pozwala Ci na to więc zamiast mu po prostu #!$%@?ć wymyślasz jakieś gówno sposoby, bądź mężczyzną i załatw to tak jak należy.


Bicz plis, tak jakbyście nigdy nie zorganizowali tutaj akcji szykanowania kogoś na fanpejdżach, fejsbukach, stronach czy też telefonami ;)
Okej, wysyłanie licznych wiadomości do obcego gościa jest #!$%@?, zgoda :)
Szkoda, że żadna z tych #!$%@? osób, które się wypowiedziały w tamtym wpisie, wyzywając mnie, nie przeczytała ostatniego zdania w którym napisałem:
ABY DAĆ KILKA PLUSÓW, ŻEBY INNI MIRCY ZOBACZYLI TEN WPIS I RAZEM BYŚMY COŚ WYMYŚLILI.
Wymyślili coś takiego, aby ona mogła się odgryźć i #!$%@? się odczepił. Albo co może robić w takiej sytuacji.
Także dla jasności #!$%@? powtarzam pytanie, prosto:

CO KOBIETA MOŻE JESZCZE ZROBIĆ W SWOJEJ SYTUACJI, ŻEBY SIĘ OD NIEGO UWOLNIĆ? TYLKO PRZECZYTAJCIE TE PYTANIE POPRAWNIE, BO WIDZĘ, ŻE MACIE Z TYM PROBLEMY.

Póki co to pomagam jej zbierać niewygodne mms i sms, bo ona nie jest into telefonia i komputery.
Tamten wpis usuwam, bo to istny festiwal #!$%@?
Wołam osoby, które tam się wypowiedziały:
@Krol_Jan_Kowalski: @epi: @worldmaster: @adienhq: @Cacor: @tullsta: @Fafnucek: @rafion: @niktnicniewie: @straga: @promarry: @yneb:
I taguję tak samo jak tamten wpis:
#problemypierwszegoswiata #patologiazewsi #patologia #bekazpodludzi #logikaniebieskichpaskow #pomocy #kiciochpyta #truestory nie #coolstory
Zdjęcia pic or... też mam wam powrzucać #!$%@??
Co za #!$%@? umysłowe...ten portal naprawdę jest coraz gorszy...
  • 48
  • Odpowiedz
  • 2
@dabdanek: weź człowieku 100 zł idź do jakiejś maliny i wynajmij dwóch dresów do oklepu to dasz gościowi nauczkę za nekanie kobiety a nie ty mu smsy chcesz wysyłać
  • Odpowiedz
@Cacor: @yneb: ludzie #!$%@?, was #!$%@?ło? Ona jest 2x ode mnie starsza, #!$%@? jakieś farmazony o dymaniu czy byciu dla niej #!$%@? nie wiem kim. Widać, że tutejsze osoby nie mają żadnych znajomych, a wyraz 'kobieta' to dla nich synonim ruchania XD.
Pomagam jej już zbierać mmsy i smsy od szmaciarza, żeby miała dowody nękania, a wy #!$%@?

bądź mężczyzną wynajmij zbirów


Japiedolę... @Cacor sam weź 100zł i kup lepszy
  • Odpowiedz
  • 2
@yneb: jak nie wie co zrobić z gościem który nęka kobietę tylko na mikro guwnoburze by strugał bo łatwiej nie trzeba tyłka z krzesła podnosić to za pewne już burdel mama by go skroiła.
  • Odpowiedz
@dabdanek: masz wulgarne słownictwo nie uważam żeby stosowanie takiego typu wyrażeń pomogła Ci w osiągnięciu jakiegokolwiek celu nawet w przyszłości, kobiety często przeinaczają fakty niewykluczone że opowiedziała tylko część historii w takie tematy najlepiej się nie mieszać nidgy nie wiesz jaka jest prawda.
  • Odpowiedz
@dabdanek: Takich ludzi trzeba olewać. On się cieszy z zainteresowania. Ja bym po prostu NIGDY nie odpisywała, NIGDY nie odebrała telefonu (niech zmieni numer albo go zablokuje), wymieniłabym zamki bez słowa. Jak jest bardzo źle, niech go zgłosi na policji, ale niech nigdy nie da mu satysfakcji z zainteresowania nim.
Telefon można wyłączyć, albo kupić sobie kartę tymczasowo.
Niech nie patrzy na to że to były mąż. Od obcego też by
  • Odpowiedz