Wpis z mikrobloga

TL;DR
Moją koleżankę z pracy (rocznik 70) gnębi były mąż. Rozwinięcie sytuacji w środku, pytanie na końcu.

Napisałem rano wpis, że moja koleżanka z roboty ma straszny problem z byłym mężem. Wysyła jej #!$%@? mms z obcymi laskami. Wyzywające sms. Olewa dzieciaki. Kradnie hajs. Mają wspólną kamienicę, to któregoś razu zmienił zamki i kobieta nie mogła wrócić do domu po pracy. Wydzwania po nocach #!$%@?, żeby ją nawyzywać. Etc, itp, itd.

Wysyła wszystkie te wiadomości w taki sposób, że bardzo łatwo znaleźć jego wszystkie dane w google. Link raz już tu wkleiłem.

Zapytałem, czy ktoś z Mirków nie powysyłałby do niego wiadomości typu "ten opel na sprzedaż aktualny?" No i mamy gównoburzę. Hurr jesteś #!$%@? durr. Hurr, zaszkodzisz kobiecie durr. Hurr to stalking durr do czego nas namawiasz, hurr usuń konto durr. Same wyzwiska, nic więcej. Najbardziej podobają mi się komentarze typu:

W mojej ocenie kobieta Ci się podoba chciałbyś się z nią zacząć spotykać no ale były mąż nie pozwala Ci na to więc zamiast mu po prostu #!$%@?ć wymyślasz jakieś gówno sposoby, bądź mężczyzną i załatw to tak jak należy.


Bicz plis, tak jakbyście nigdy nie zorganizowali tutaj akcji szykanowania kogoś na fanpejdżach, fejsbukach, stronach czy też telefonami ;)
Okej, wysyłanie licznych wiadomości do obcego gościa jest #!$%@?, zgoda :)
Szkoda, że żadna z tych #!$%@? osób, które się wypowiedziały w tamtym wpisie, wyzywając mnie, nie przeczytała ostatniego zdania w którym napisałem:
ABY DAĆ KILKA PLUSÓW, ŻEBY INNI MIRCY ZOBACZYLI TEN WPIS I RAZEM BYŚMY COŚ WYMYŚLILI.
Wymyślili coś takiego, aby ona mogła się odgryźć i #!$%@? się odczepił. Albo co może robić w takiej sytuacji.
Także dla jasności #!$%@? powtarzam pytanie, prosto:

CO KOBIETA MOŻE JESZCZE ZROBIĆ W SWOJEJ SYTUACJI, ŻEBY SIĘ OD NIEGO UWOLNIĆ? TYLKO PRZECZYTAJCIE TE PYTANIE POPRAWNIE, BO WIDZĘ, ŻE MACIE Z TYM PROBLEMY.

Póki co to pomagam jej zbierać niewygodne mms i sms, bo ona nie jest into telefonia i komputery.
Tamten wpis usuwam, bo to istny festiwal #!$%@?
Wołam osoby, które tam się wypowiedziały:
@Krol_Jan_Kowalski: @epi: @worldmaster: @adienhq: @Cacor: @tullsta: @Fafnucek: @rafion: @niktnicniewie: @straga: @promarry: @yneb:
I taguję tak samo jak tamten wpis:
#problemypierwszegoswiata #patologiazewsi #patologia #bekazpodludzi #logikaniebieskichpaskow #pomocy #kiciochpyta #truestory nie #coolstory
Zdjęcia pic or... też mam wam powrzucać #!$%@??
Co za #!$%@? umysłowe...ten portal naprawdę jest coraz gorszy...
  • 48
@Cacor: @yneb: ludzie #!$%@?, was #!$%@?ło? Ona jest 2x ode mnie starsza, #!$%@? jakieś farmazony o dymaniu czy byciu dla niej #!$%@? nie wiem kim. Widać, że tutejsze osoby nie mają żadnych znajomych, a wyraz 'kobieta' to dla nich synonim ruchania XD.
Pomagam jej już zbierać mmsy i smsy od szmaciarza, żeby miała dowody nękania, a wy #!$%@?

bądź mężczyzną wynajmij zbirów


Japiedolę... @Cacor sam weź 100zł i kup lepszy
@dabdanek: masz wulgarne słownictwo nie uważam żeby stosowanie takiego typu wyrażeń pomogła Ci w osiągnięciu jakiegokolwiek celu nawet w przyszłości, kobiety często przeinaczają fakty niewykluczone że opowiedziała tylko część historii w takie tematy najlepiej się nie mieszać nidgy nie wiesz jaka jest prawda.
@dabdanek: Takich ludzi trzeba olewać. On się cieszy z zainteresowania. Ja bym po prostu NIGDY nie odpisywała, NIGDY nie odebrała telefonu (niech zmieni numer albo go zablokuje), wymieniłabym zamki bez słowa. Jak jest bardzo źle, niech go zgłosi na policji, ale niech nigdy nie da mu satysfakcji z zainteresowania nim.
Telefon można wyłączyć, albo kupić sobie kartę tymczasowo.
Niech nie patrzy na to że to były mąż. Od obcego też by
@dabdanek: jak tak to wykopki takie prawe takie postępujące zgodnie z prawem jak coś się dzieje to wklejają 50O razy dane firmy żeby Google to znalazło i skojarzyło z aferą. Czemu wtedy nie pójdziecie i nie spalicie firmy czemu nie #!$%@? właścicielowi!
Może autor ma postępowanie sądowe a wtedy tzw #!$%@? tylko bym zaszkodził. Ludzie to nie mafia żeby ludzi #!$%@?ć po klatkach.
Za naruszenie nietykalności cielesnej można dostać normalny wyrok
@dabdanek: gdyby sprawa dotyczyła mnie i chciałbym pomóc tej osobie to rozważył bym w pierwszej kolejności takie wyjście, ale to Ty jesteś rycerzem ja już nauczyłem się że kobiety manipulują mężczyznami dla swoich celów i trzymam się od takich sytuacji na 10 kilometrów, a śmiać się można z każdego trzeba mieć dystans do siebie i innych
@dabdanek: A ona niech regularnie drukuje listę nieodebranych połączeń doda typa do listy blokowych w telefonie i ściągnie aplikację "SMS Backup + Restore". Synchronizujesz ja z Gmailem i wszystkie smsy przychodzące i wysłane można wyeksportować do Gmail. Po lewej w zakładkach obok ( odebrane, wysłane) pojawi się zakładka SMS. Bardzo przydatna opcja bo telefon można zawsze"zgubić" jak to bywa z dowodami w sprawach.
Powodzenia
Pytasz sie o pomoc na wykopie...


@butterfly: w sumie masz rację.
Pierwszy raz spotkałem się z taką sytuacją jaką opisałem powyżej, gdy osoba poprosiła mnie o pomoc oraz zapytała co ona jeszcze może zrobić bo już wymięka. Zbieram dla niej te mmsy, sms, powiedziałem też jak ktoś wyżej napisał, żeby zbierała bilingi.
Myślałem, że może ktoś podpowie coś jeszcze ponad: obij mu ryj, usuń konto, jebnij się cymbał rycerzu. Trochę się
@dabdanek: zanieś to wszystko na policję z nią, niech założy sprawę o nękanie. Nie baw się w zemsty bo może się to obrócić przeciwko wam, no i niech doda jego numer na czarną listę numerów żeby nie mógł do niej wydzwaniać. Uważaj z pisaniem o pomoc na mirko bo tutaj ostatnio jest tyle #!$%@? że nie wiem czy to 2 karaczan czy jeszcze nie
Myślałem, że może ktoś podpowie coś jeszcze ponad: obij mu ryj, usuń konto, jebnij się cymbał rycerzu. Trochę się przeliczyłem.


@dabdanek: Taki biedny, nikt nie chce pomóc :( nikt nie chce za Ciebie wymyślić rozwiązania w śliskiej sprawie... No nie, jak ci ludzie mogą tak robić. Taki zwiedziony
@dabdanek: Podają Ci tutaj jedyne słuszne rozwiązanie, policja zgłoszenie sprawy o nękanie i sąd. Zastanawia mnie dlaczego pchasz się na siłę w cudze sprawy i problemy, od tego są odpowiednie służby, a możesz stracić dużo czasu i nerwów mieszając się w to. Wg mojej oceny ryzykowna sprawa wiedząc, że zapewne nie znasz całej sytuacji.
@dabdanek: jak piszesz o kimś, od kogo chcesz porady, "#!$%@? umysłowa", to doprawdy, nie jest to mój poziom wymiany informacji. Jedna rada: nie rusz gówna, bo się obsrasz. Koleżanka nie jest chyba upośledzona, więc pozbierać sobie smsy/mmmsy/maile może sama. Zablokować numer czy zmienić swój nr tel chyba też do #!$%@? nędzy potrafi. Znalazła w tobie wdzięcznego słuchacza jak widzę - twoja wola, hoduj sobie raka. Nikt ci tego słuchać nie każe.