Wpis z mikrobloga

@sorek: myślę, że gra będzie świetna, ale będzie ciężko zrobić drugiego Skyrima, który jest dla mnie najlepszą grą z otwartym światem. W Skyrim każde miejsce jest unikalne. W NMS musieliby dodać takich unikalnych miejsc na planetę kilka / kilkanaście, żeby nie było nudno. Biorąc pod uwagę ogromną liczbę planet może być ciężko.
@sorek: ja tam do niej ciągle wracam pomimo bugów, więc jednak jest coś na rzeczy. Chyba najbardziej cenię w niej wolność. Chcesz być czarującym (hehe) zabójcą? Proszę bardzo. Czystym magiem? Da się zrobić. Chcesz pchnąć wątek główny? Jedziesz z tym koksem. Itd. Itp.
@sorek: wiedzmin 3 - najbardziej overrated gra ever :) a tak naprawde byla 6 moze 7/10 skyrimowi to moze buty czyscic

A co do no man's sky, to ten ladny obrazek i tak nie pokazuje jak planety beda wygladac po odwiedzeniu na przyklad 15 planety, wkoncu to bedzie open world generowany losowo i maja ograniczona ilosc assetow wiec planety beda sie powtarzac i to bardzo czesto.
@bosman6: każda jaskinia ma swoją historię i klimat. Jedna jest pełna rudy żelaza z czarem zamiany żelaza w złoto. Inna jest miejscem kultu lorda deadry. Kolejna jest schronieniem dla niedźwiedzi. W następnej mieszkają przemytnicy. Trochę dalej jest melina ćpunów. Kolejna jest grobowcem wielkiego maga.

Rzeczywiście wszystkie są w #!$%@? takie same.