Wpis z mikrobloga

Mireczki, sprawa jest. Nigdy nie miałam smartfona i zapragnęłam mieć. Chciałabym go wykorzystać, oprócz dzwonienia i smsowania do słuchania muzyki, sporadycznego przegladania mirko w nocy #tylkonocny i gier dla zabicia czasu (jakies kwizwanie, przecinanie owocow czy cos :V). Mam niski budżet (maaaax 300zł) (za taka cene nie dostaniesz smartfona ty bulwo! #hurrdurr) i wyselekcjonowałam wstępnie dwa modele, nie wiem czym sie różnia za bardzo, wiem natomiast, że różnia się systemem, co jest dla mnie czarna magią. Pomożcie prosze w wyborze niedoswiadczonej technologicznie koleżance w rozdziewiczeniu sie "smartfonem" ( ͡° ͜ʖ ͡°)

P.s. Prosze, bez tekstow w stylu "za ta cene to nie smartfon" (o tym wiem) ani dorzuc XXX złotych a bedziesz miala hipersupermodel :v

1. Alcatel OneTouch POP C3
2. Microsoft Lumia 435 Dual Sim

#telefony #bojowkawindowsphone #bojowkaandroid #pytanie
  • 13
Alcatel OneTouch POP C3

@Jajowarek:
a to cudo nie ma przypadkiem 512 mb ramu? Bo jeśli tak to z troski o Twoje zdrowie psychiczne zdecydowanie odradzam ;)
435 wydaje sie tutaj być idealnym rozwiązaniem. Tylko pamiętaj, że ma słaby aparat fotograficzny.

W wojnie android vs window phone: jesli nie wiesz o co chodzi to nawet nie zwrócisz uwagi na wady WP, a wadę androida na tym drugim (płynność działania) zauważyłabyś na