Wpis z mikrobloga

Więc tym oto filmikiem chciałbym podziękować wszystkim obecnym na #wroclawskiewykopparty !

Chciałbym podziękować: @PanKara @nowik @kmicolo @nocna_furia @kasiaCe8 @Szab @azetka @kwiatencja @Madlen_ @atencjuszka @zmorcia @sidhellfire @Theia @Grizwold @13czarnychkotow


Przepraszam za jakość filmiku. Niestety przez nagrzanie telefonu musiałem go składać z trzech w jeden stąd stracił na jakości. No i co najważniejsze nie mam takiego zaplecza jak Axelio i nie spotkałem PytyPEEL :/


Serdecznie podziękowania także dla @SOLGAZ @Bankierpl oraz @Browin


#neuropa #4konserwy

Wołam też @redisbadpl i daje link do najgenialniejszego komentarza jaki miałem okazję przeczytać: http://www.wykop.pl/wpis/13403551/#comment-42794689

JEŚLI KTOŚ ZROBI ZNALEZISKO TO NIE ZAKOPUJCIE.
9.....a - Więc tym oto filmikiem chciałbym podziękować wszystkim obecnym na #wroclaws...
  • 194
@92Gruszka: wiadro powinno mieć dziurę od dołu, aby ułatwić dostęp powietrza do palonej rzeczy... Trochę Ci jeszcze brakuje do poziomu ISIS.. Powineneśbył spalić jakiegoś prawaka a nie jego bluzkę...
@92Gruszka: Aha i jeszcze jedno. Dzięki Twojemu #!$%@? filmowi redisbadpl nie za sponsoruje już żadnego party, a możliwe, że i inni sponsorzy nie będą tak chętni do wsparcia.


@PanBardzoWilk: nawet nie wiesz jak bardzo się mylisz.... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@mojemacki: Czekaj jeszcze poćwiczę na Kościołach ( )

@PanBardzoWilk: No to tak samo jak z Tobą. #!$%@? Cię bo się komuś nie podobało Twoje zachowanie. Widzisz ja bez powodu nie obrażam kobiet jak Ty to robisz czy użytkowników wykopu na imprezie którą organizują właśnie Ci co ich obrażasz.