Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@ostrzyjnoz

Nie mam zdjęcia przed, ale Lucky, którą zgarnąłem do mieszkania przed dwoma miesiącami na początku zbyt dobrze nie wyglądała ... Trochę pieniędzy trzeba było w nią zainwestować ale taki widok w całości to rekompensuje :) Więc jak widzisz @ostrzyjnoz nie ma się co przejmować tym, co mówią inni i trzeba robić swoje.
Pobierz Qbus1992 - @ostrzyjnoz 

Nie mam zdjęcia przed, ale Lucky, którą zgarnąłem do miesz...
źródło: comment_vTaEChqRDrCcJI2tJZxfkftt0yClGSzA.jpg
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@khad Lucky kazała mi podziękować za komplement :)

@oms_pablo No baa... Na nowo przechodzę ostatnio trylogię Mass Effecta, to i klawiatura kosmiczna potrzebna ;p

Poza tym, można zmieniać jej kolor - jest to świetny sposób na porozumiewanie się z domownikami : niebieski - jestem w miarę szczęśliwy, filotowy - jakoś ujdzie, czerwony - #!$%@?ć i nie zawracać mi dupy
@wrednakasia: Tez kiedyś ratowalam koty, przygarnelam dwa rok po roku, plus noszenie na sterylizacje i leczenie tych "śmietnikowych". Z tych dwóch niestety jeden umarl w tym roku w wieku 10 lat, przyczajona choroba zabrała ją bardzo szybko. Ale mowie sobie, że 10 lat to i tak dobry wynik jakby nie patrzeć, mogła przecież zejść jako kociak.
Pobierz gaska - @wrednakasia: Tez kiedyś ratowalam koty, przygarnelam dwa rok po roku, plus n...
źródło: comment_v2SHtUOGamxeViGYkQtC5RWvFLoSD6rp.jpg