Wpis z mikrobloga

#wegry #balaton #koleje #pociagi

Pomoże ktoś rozszyfrować zapisy oferty Balaton Mix jeżeli chodzi o bilet 3 dniowy dla dorosłego ?
Dlaczego skoro jest 3 dniowy to ważny jest tylko 1 dzień ? Mam wpisać na tym bilecie okres 3 dniowy np. 07-10.07.2015 r. czy tylko dzień, w którym chcę podróżować ?
Chcąc kupić bilet kolejowy na dojazd nad Balaton (trasa: Budapeszt - Siofok) ze zniżką 50% z tytułu posiadania Balaton Mix (na okres j.w. czyli 07-10.07.2015 r.) to dojazd ten musi się zawierać w tych datach ? Zniżka 50% przysługuje tylko na bilet tam i z powrotem czy w jedną wybraną stronę, albo tylko na przejazd TAM ?

Czyli np. trasa Budapeszt - Siofok 07.07.2015 r (dojazd ze zniżką 50%, pierwszy dzień obowiązywania), jeżdżę koleją i statkami/promami wokół Balatonu 08.07.2015 r. (drugi dzień, wybrany przeze mnie na podróże wokół Balatonu) i powrót ze znizką 50% na trasie Siofok - Budapeszt 08.07.2015 r. (3. dzień obowiązywania biletu Balaton Mix) ?
Tak to działa ?

Link do oferty:
http://www.mavcsoport.hu/en/mav-start/domestic-travels/balaton-mix-your-pass-lake-balaton-0