Wpis z mikrobloga

Właśnie wróciłem z Wrocka do domu. Impreza według mnie rewelacyjna. Pierwszy raz coś na wykopowej imprezie wygrałem i od razu combo ( ͡° ͜ʖ ͡°). @kmicolo @PanKara @kasiaCe8 Odwaliliście kawał dobrej roboty. Nie przejmujcie się kilkunastoma idiotami którzy śpiewali "barkę"
@nowik Świetnie prowadzisz konkursy, nadajesz się do tej roboty :P
Trochę tylko przesadziłeś z tą licytacją ale dla koszulki warto było :)
@anonim1133 @wielkanoc @Pippo @emdzi @MasterSoundBlaster @Wyemancypowany_Prestidigitator Miło było was poznać
@damiinho ciebie też, wisisz mi piwo
@kavillock Sosnowiec zawsze pozostanie w moim serduszku
Ogłaszam też, że @92Gruszka to tchórz, nie miał odwagi ze mną pogadać
Pozdrawiam też wszystkich, którzy mnie zaczepiali w trakcie imprezy a których nicków poprostu nie pamiętam

#wroclawskiewykopparty
Pobierz Bladi89 - Właśnie wróciłem z Wrocka do domu. Impreza według mnie rewelacyjna. Pierwsz...
źródło: comment_CaKHEVY3FXr4MWfzRx584CupRnGldWFI.jpg
  • 28
@Bladi89: Ja tchórz XD rozmawiam z koleżanką i jak ostatnia ciota podszedłeś wpieprzając się w rozmowę i mówisz coś pod nosem na co ja byś się odczepił bo nie mam ochoty rozmawiać z takim typem jak Ty. A co robi super stuleja Bladi? XD mówi mi, że jestem cwelem bo go obrażałem (super hipokryzja) na co ja grzecznie kazałem Ci #!$%@?ć na co Ty uciekłeś do kibla lel
@Bladi89: To nie rozumiem w którym miejscu @92Gruszka wykazał się tchórzostwem. Nie miał ochoty z tobą gadać, kazał ci #!$%@?ć, a ty zwyczajnie odpuściłeś i #!$%@?łeś. Już prędzej tobie zarzuciłbym tchórzostwo i brak determinacji niż jemu w tej sytuacji (nie mówię, że zarzucam).