Wpis z mikrobloga

Co to dzisiaj ne tej obwodnicy #trojmiasto to ja nawet nie ogarniam.

I nie chodzi nawet o #ruchdrogowy bo ten jak zawsze... :/ okupacja lewego pasa przez #januszekierownicy bo jadą o 5 km/h szybciej od tych z pasa prawego, tylko że chyba wtedy są mega osrani swoją prędkością i tym, że barierka jest po ich stronie bo jadą wtedy przytuleni do siebie jak stado owiec w czasie zamieci śnieżnej i ni #!$%@? nie polecisz szybciej bo wcisnąć się nie da między nich ani kierowców na prawym pasie rozdzielonych dystansem na jakieś 2 - 3 wyprzedzenia też nie objedziesz.

Dzisiaj zostałem #!$%@? przez ilość śmieci jakie walała się po jezdni od wyjazdu z bramek na #a1 praktycznie do mojego zjazdu na #gdynia Port (ex - Kwiatkowskiego)... Jakieś tornado przeszło w weekend przez składowiska śmieci czy inny jakiś kataklizm nawiedził okolice po których się poruszałem?

#pytanie #gdansk #gdynia #smieci #firstworldproblems no i oczywiście #nielubieponiedzialkow
  • 6
@Radbard: nie na A1 a od momentu ostatnich bramek na A1 jadąc od strony Łodzi.... czyli prościej od węzła A1 Rusocin do Gdyni. Wiem, że trochę namotałem ale aura i komarzyce wygłodniałe mocno mi skróciły spokojny sen, a od 4 rano na nogach jestem :/
@jarezz: z szadolek moze wywialo te smieci ( ͡° ʖ̯ ͡°) a co do obwodnicy - to moje wrazenie jest takie, ze od kiedy na zjazdach karwiny i witominio zwezyli jezdnie, to codziennie sa jakies kolizje.
@m4rk: No na zjeździe na Witomino/Chwarzno to już kilka razy trafiłem na spory korek, a i sorbentem chyba częściej sypią... Masakra. Chciałbym zobaczyć tego człowieka, który podjął taką decyzję i z nim porozmawiać.
Postawić go tam #!$%@? o 16:30 i kazać logicznie wytłumaczyć swoją debilną decyzję.