Wpis z mikrobloga

W małżeństwie prace do wykonania dzielą się na :
- typowo męskie - takie, które może wykonać tylko i wyłącznie mężczyzna
- damskie - takie, które może wykonać kobieta jak i mężczyzna (z czego kobiety oczywiście korzystają)
Brak jest niestety prac typowo damskich, ponieważ jak powszechnie wiadomo normalny facet poradzi sobie ze wszystkim.
Też tak macie?
#pytanie #gorzkiezale #kiciochpyta #logikarozowychpaskow
  • 90
@Dzolo: ale Ty jesteś uroczo głupiutki :3 W ogóle nie widzisz, że piszę o Tobie tak jak Ty piszesz o mnie xD Zakładasz, że jestem dziewczynką, która nie umie unieść zapewne koszyczka z zabawkami, a ja zakładam, że jesteś suchoklatesem z kompleksami. Tyle, ze akurat ja mam podstawy by tak sądzić bo widać to po Twoich komentarzach mały xD
@homo_superior: to jest kawałek twojego pierwszego tekstu do mnie: "Już widzę jak sam na czwarte piętra wnosisz te swoje fortepiany i słonie xD Za każdym razem jak widzę, ze ktoś wnosi ciężkie rzeczy to robi to z innym kimś no ale tutaj same wykopowe samce alfa supermany i w ogóle." w ogóle się jeszcze do Ciebie przed tym jak to napisałaś, a kolejne Twoje zahaczają o moją mame więc jak możesz
@Dzolo: piszesz, że każdy mężczyzna jest w stanie wnieść pralkę na czwarte piętro i że kobiety tego nie umieją. Poddajesz w wątpliwość to, że ja też umiem to zrobić. Dlatego też piszę ciągle, że Ty jesteś suchoklatesem i też nie umiesz takich rzeczy. Nie wierzę, że muszę Ci tłumaczyć takie oczywistości ale ok, mam dzisiaj trochę czasu. A co do Twojej mamy, polecam najpierw nauczyć się czytać bo nie jest to
@Dzolo: jesteś głupi czy trollujesz? Odpowiedziałeś na pytanie

a co moze wykonac tylko facet? Z czym niby kobita nie da sobie rady?

zapraszam do wniesienia lodówki czy zmywarki


No i jeszcze cytat:

ja odpowiadałem na pytanie "a co moze wykonac tylko facet? Z czym niby kobita nie da sobie rady?" no właśnie z tym sobie nie da rady

Zasugerowałeś tym właśnie, że takie czynności umieją tylko mężczyźni. Pls nie błaźnij się
lol... Jesteś śmieszny bo ja Ci mówię, że dałabym radę to zrobić


@homo_superior:

NO WŁAŚNIE I O TO CHODZI. To ty dałabyś rade to zrobić, a większość kobiet nie, tak samo jak większość kobiet nie naprawi kranu, nie wywierci dziury w ścianie, nie naprawi komputera, chcesz, to możemy zrobić sondę uliczną i spytamy się, ile kobiet jest w stanie naprawić cieknący kran. Jestem gotów założyć się o 50zł, że większość kobiet
@ruszka: uważam, że nie masz racji, głównie dlatego, że kobietom się nie chce. Że ktoś im powiedział, że niech one sobie zostaną w tej kuchni gotować rosół, a facet za nie wszystko wniesie. I obstawiam, ze spora część kobiet zniosłaby tę głupią pralkę, czy i fortepian by wniosła (ale raczej nie na wąskich schodach bo to już kwestia tego czy się sam instrument zmieści). Tak jak facet powie, że on nie
uważam, że nie masz racji, głównie dlatego, że kobietom się nie chce. Że ktoś im powiedział, że niech one sobie zostaną w tej kuchni gotować rosół, a facet za nie wszystko wniesie. I obstawiam, ze spora część kobiet zniosłaby tę głupią pralkę, czy i fortepian by wniosła (ale raczej nie na wąskich schodach bo to już kwestia tego czy się sam instrument zmieści). Tak jak facet powie, że on nie umie gotować.