Wpis z mikrobloga

W związku z tym, ze dzisiejszy wyścig został częściowo zdemolowany przez osobę nie zapisaną do #acleague od teraz osoby nie zapisanie do ligi nie mogą brać okazjonalnego udziału w wyścigach a hasło do serwera zostaje zmienione i będzie dostępne tylko przez PW.
Dodatkowo mam pytanie do wszystkich czy dzisiejszy wyścig ma zostać anulowany, a za tydzień rozegramy go ponownie?

@James_Earl_Cash @ckbucu @pazdzioch564 @matelusz1 @iAdamM @oldman83 @kamien_w_bucie @edq @xWaleq @tatwarm @Rabsztok @manix93 @damian_co_dalej @lume @Mak0wi3c @zabaracer @tejotte @Kauabang @iso9001

@xoSx_Racing

#assettocorsa #simracing
  • 63
  • Odpowiedz
@manix93:

za wcześnie hamował i postawiło go lekko bokiem co widać na stop-klatkach


to powiedzmy, że by go obróciło i byś w niego uderzył, co wtedy? Byłeś za blisko, nie zostawiłeś sobie marginesu i możesz mieć pretensje tylko do
  • Odpowiedz
@manix93: W żadnym wypadku nie postawili mnie bokiem na tym zakręcie. Jechałem optymalna linia z optymalna prędkością. Żadnego uślizgu nie bylo. Ty poszedłeś na pewniaka po jakiejś abstrakcyjnej linii i tak musiało się zakonczyc. Ja będąc z przodu mam prawo do obrony pozycji raz i nie będę zjezdzal na każde zawolanie.
  • Odpowiedz
@manix93: Nie wchodziliscie razem w ten zakręt. Przed zakrętem prawo do linii ma osoba z przodu. Jak Sznikers wjeżdżał w zakręt nie byleś z nim na równi, tylko zrownales sie z nim juz w zakrecie. Jak dla mnie ta sytuacja jest tu ewidentna. Masz racje co do tego, ze ta dyskusja i rozwiązanie powinno byc nauczka dla wszystkich na przyszłość, ale zeby nie robić tak, jak Ty w tym wypadku
  • Odpowiedz