Wpis z mikrobloga

W związku z tym, ze dzisiejszy wyścig został częściowo zdemolowany przez osobę nie zapisaną do #acleague od teraz osoby nie zapisanie do ligi nie mogą brać okazjonalnego udziału w wyścigach a hasło do serwera zostaje zmienione i będzie dostępne tylko przez PW.
Dodatkowo mam pytanie do wszystkich czy dzisiejszy wyścig ma zostać anulowany, a za tydzień rozegramy go ponownie?

@James_Earl_Cash @ckbucu @pazdzioch564 @matelusz1 @iAdamM @oldman83 @kamien_w_bucie @edq @xWaleq @tatwarm @Rabsztok @manix93 @damian_co_dalej @lume @Mak0wi3c @zabaracer @tejotte @Kauabang @iso9001

@xoSx_Racing

#assettocorsa #simracing
  • 63
  • Odpowiedz
@xoSx_Racing: Ważna sprawa to Team Speak i druga ważna sprawa to jednak nieco bezpiecznej odległości jak za kimś jedziesz. Wystarczy nieco laga złapać i ktoś bez winy ma po wyścigu. Nie trzeba jeździć agresywnie, żeby mieć dobre pozycje.
  • Odpowiedz
@TheSznikers: no nie wiem co Ty tam widzisz, stuknąłem Żabę, ale jechał strasznie wolno z niewiadomego mi powodu... co do Bicepsa (sry nie pamiętam nicku) to tylko incydent i fair oddana pozycja, więc o co halo?
  • Odpowiedz
@Rabsztok: a kiedy ja jechałem agresywnie?
Zaba nie ścigał się ze mną, tylko depnął na hamulec w zakręcie - to się nazywa trailbraking i tego się nie robi. Z manixemBicepsem to fakt moja wina, ale jak pisałem to incydent wyjaśniony na torze
  • Odpowiedz
@xoSx_Racing: Dziś akurat nie byłem poszkodowany, bo mnie tylko lekko przerysowałeś przy wyprzedzaniu, ale sporo ludzi na TS mówiło, że ich uderzyłeś i zostali z uszkodzonymi samochodami. Na replayu wszystko będzie widoczne.
  • Odpowiedz
@xoSx_Racing: Hmm.. Może masz rację - poczułem coś jakby uderzenie a zaraz potem mnie wyprzedziłeś, myślałem, że się o mnie otarłeś. Może to jakiś lag był czy coś. Przepraszam Cię w takim wypadku.
  • Odpowiedz
@Rabsztok: Przeprosiny przyjęte :) A tak na serio, to prosiłby o więcej opanowania, bo nie można zrzucić winy na kogoś tylko dlatego, że akurat nie jest zapisany.
Fakt, że Zaba mnie zaskoczył hamowaniem, jak pisałem - tak się nie robi, bo się tym samym prosi o kłopoty - i się doprosił, przez co także inni stracili, włączając w to mnie...
  • Odpowiedz