Wpis z mikrobloga

W związku z tym, ze dzisiejszy wyścig został częściowo zdemolowany przez osobę nie zapisaną do #acleague od teraz osoby nie zapisanie do ligi nie mogą brać okazjonalnego udziału w wyścigach a hasło do serwera zostaje zmienione i będzie dostępne tylko przez PW.
Dodatkowo mam pytanie do wszystkich czy dzisiejszy wyścig ma zostać anulowany, a za tydzień rozegramy go ponownie?

@James_Earl_Cash @ckbucu @pazdzioch564 @matelusz1 @iAdamM @oldman83 @kamien_w_bucie @edq @xWaleq @tatwarm @Rabsztok @manix93 @damian_co_dalej @lume @Mak0wi3c @zabaracer @tejotte @Kauabang @iso9001

@xoSx_Racing

#assettocorsa #simracing
  • 63
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@TheSznikers: nie, nie żartuje siedzę Ci tak blisko na dupie że normalne że trzeba spodziewać się, że ktoś Cię może zaatakować. Opóźniam hamowanie i jesteśmy przed wejściem w zakręt na równo (moje przód zrównuje się z tyłem twoim więc traktujemy się jak wchodzimy równo w zakręt), co prawda jedziesz po prefect line ale whamowałem się w wewnętrzną prawidłowo i powinieneś mi zostawić miejsce i pokonać szerzej zakręt po kolejny był
  • Odpowiedz
@Mak0wi3c: Jak uczepiłem o co Wam chodzi? Jak nie było kar i każdy się r----------ł na lewo i prawo to był płacz że nie o to chodzi że potrzebny regulamin. jak teraz jest jakiś regulamin a ludzie dalej jeżdżą bezmyślnie i sypia się kary to też źle. Ja się męczę wszystko organizuję żeby było w miarę spoko, poświęcam jedyny swój wolny czas aby wykopki miały troche zabawy to i tak
  • Odpowiedz
@TheSznikers: Cytując 'Poradnik dla początkujących by Simracing.pl' http://simracing.pl/forum/f196/poradnik-dla-poczatkujacych-8152/

"Aby mieć prawo do linii jazdy musisz w wyraźny sposób zrównać się z samochodem przeciwnika przed wejściem w zakręt. Drugi kierowca jest wtedy zobowiązany zostawić Ci miejsce.
Zrównać się w wyraźny sposób z przeciwnikiem oznacza, że Twoje przednie koła znajdują się na tej samej lini co tylna oś przeciwnika, i to jest absolutne minimum. W wielu przypadkach potrzeba nawet więcej. Kierowca z przodu ma prawo jechać każdą trajektoria aż do czasu, gdy ktoś się z nim nie zrówna. Wtedy każdy z pojazdów musi sie poruszać torem równoległym do toru sąsiada. "
  • Odpowiedz
@TheSznikers: przeczytaj to co zacytowałem wyżej. Jeżeli lewa tarka zaczyna zakręt to jedziemy na równi 2wide i powinieneś pojechać ten zakręt szerzej bo już wcześniej uciekłem Ci na wewnętrzną, nie jest to takie prostę na stopklatkach ze screenów widać co próbuje Ci wytłumaczyć :P
  • Odpowiedz
@manix93: @TheSznikers: ja tam nie widzę zrównania się tylko wjechanie w koło Damiana. Zrównanie jest jak jedziecie z tą samą prędkością a dobrze widać, że jedziesz znacznie szybciej.

Uznając zasadę zgodnie z tym o czym mówisz to ja mogę sobie w--------ć się w bok każdemu na zakrecię bo przecież moja przednia oś z czyjąś tylnią jest przez ułamek sekundy równa.
  • Odpowiedz
@TheSznikers: według ankiety wyścig będzie anulowany i punkty też tylko jeszcze pozostaje wasza stłuczka z manixem do wyjaśnienia i doliczenie kar U, ja nie zgłaszam kolizji z pierwszego okrążenia z makowcem wiele nie straciłem i zostałem przepuszczony.
  • Odpowiedz
To ja może wrzucę swoje trzy grosze, to że inaczej to wygląda z perspektywy kierownicy wygląda to wszystko inaczej, dam przekonałem się o tym ostatnio. Ja jeżdżę tu dla przyjemności wiec dla mnie powtórzenie wyścigu nie było by problemem, karta również. Tu chyba powinno chodzić o radość ze wspólnej jazdy. Ale tak jak już wcześniej pisałem co do tej sytuacji to się nie wypowiadam bo nie jechałem
  • Odpowiedz
@tejotte: @zabaracer: @TheSznikers Tomek dobrze mówi, to samo chciałem napisać. Zrównanie się to w przypadku gdy łapiesz za kimś tunel i równasz się podobną prędkością z przeciwnikiem, a nie jak jesteś równo w jakiejś sekundzie z rywalem bo opóźniłeś hamowanie.
Prawda jest taka, że tam nie powinno się próbować wyprzedzać nie będąc bok w bok ale z podobnymi prędkościami. Nie ma co dyskutować dalej.
  • Odpowiedz
@tejotte: przeczytaj dokładnie fragment tego poradnika, nie wjechałem w ten zakręt za szybko tylko z optymalną prędkością to Damian za wcześnie hamował i postawiło go lekko bokiem co widać na stop-klatkach, jeżeli ktoś przypuszcza na Ciebie atak, musisz pojechać tak, żeby za wszelką cenę go uniknąć, jeżeli Damian by popatrzył w lusterka i pojechał po zewnętrznej nic by się nie stało... j---e mnie czy dostanę karę czy nie dostanę kary
  • Odpowiedz
@manix93: ja mam wrażenie, że trochę przestrzeliłeś to hamowanie i z braku wyjścia poszedłeś po wewnętrznej. Na początku filmu widać, że jesteś w dość sporej odległości. A jeśli nie przestrzeliłeś to w ogóle nie rozumiem sensu tego manewru bo praktycznie nie dało się go wykonać. Profil tego zakrętu jaki jest każdy wie i tutaj to ty nie zachowałeś ostrożności. Sznikers w momencie składania się do zakrętu miał wolne pole po
  • Odpowiedz
@tatwarm: to się zgadzam, że mogłem wybrać lepsze miejsce na wyprzedzanie jednak uważam że to co przejechał Damian nie było do końca optymalną linią jazdy, a ja jak mówię nie przestrzeliłem dohamowania :)
  • Odpowiedz
@manix93: przeczytałem i jest tam napisane "zrównanie się". Z tego co wiem zrównanie się to jazda z praktycznie z tą samą prędkością a nie, jak w Twoim przypadku jazda o 15 km/h szybciej od Damiana (przed uderzeniem)
  • Odpowiedz