Wpis z mikrobloga

Co byście zrobili na moim miejscu?

Mucha p--------a w monitor i od tamtego czasu nie lata tylko chodzi mi po klawiaturze/biurku.
Nalałem jej pare kropelek soku malinowego mając nadzieje ze to jej pomoże, ale niestety pomimo, że widze że jej smakuje (co chwile czyści trąbke i dalej pije) to jednak nie zaczela latać i tak się zastanawiam czy nie poczekać do 17 i jeżeli dalej nie będzie latać to czy jej nie zabić bo się może męczy( ͡° ʖ̯ ͡°)
Z drugiej strony to, że jest kaleką nie oznacza przecież, że chodzenie po biurku i picie soku malinowego jej nie cieszy.
Co zrobić mirko ()

#jakzyc
Ronski - Co byście zrobili na moim miejscu?

Mucha p--------a w monitor i od tamteg...

źródło: comment_7qxw1IKcwAYe1VrIYrdbNq7yUV09flqk.jpg

Pobierz
  • 78
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 5
Ja bym zabił - jak się męczy to jej ulżysz, jak się nie męczy, to i tak jej będzie wszystko jedno jak będzie martwa.
  • Odpowiedz
@Ronski: Jadą sobie w przedziale pociągu Anglik, Żyd i M----n. Nagle, przez drzwi wlatuje mucha. Przelatuje obok Anglika, ten ją przepędza. Przelatuje koło Żyda, ten nie reaguje. Przelatuje koło Murzyna, a ten szybko łapie ją w locie, urywa skrzydełka i zjada. Żyd i Angol patrzą zdzwieni.
Po 30 minutach jazdy do przedziału wlatuje kolejna mucha. Siada na Angliku, ale ten tylko ją odpędza. Przelatuje koło Żyda, a ten łapie ją
  • Odpowiedz