Wpis z mikrobloga

Hurr durr 30% z matmy to nawet 5-latek by zdobył

Jakim imbecylem trzeba być, żeby nie zdać egzaminu przygotowanego dla szympansa z rzeżączką, hurr durr.

Jak ktoś nie miał 50% z matmy to nie powinien mieć praw wyborczych.


Nie przejmujcie się Państwo maturzyści, w większości podobne rzeczy są pisane przez frustratów i zakompleksionych studentów, którzy chcieliby pójść na inny kierunek i mieli podobny problem co wy teraz.

Jeżeli nie marzyliście o prawie, medycynie, architekturze lub budownictwie to naprawdę wszystko jeszcze przed wami. Studiowanie niczego nie gwarantuje i niczego nie zapewnia, wszystko zależy od was i waszych ambicji.

Wszystkim tym którym się nie powiodło, zapewne ciężko jest teraz myśleć logicznie ze względu na powiązaną presję, ale wszystko jeszcze można obrócić, i broń was przed tym, żeby myśleć że straciliście szansę na świetlaną przyszłość.

Zróbcie sobie roczną przerwę, pójdźcie do pracy, a za rok uderzajcie znowu.

#motywacja #matura #oswiadczenie
  • 12
@emkape: nie jestem frustratem ani zakompleksionym studentem. Dostałem się tam gdzie chciałem z jednej prostej przyczyny, bo się uczyłem. Jak ktoś ma w dupie matematykę całe liceum i dopiero miesiąc przed zaczyna się uczyć, to niech się nie dziwi, że nie zdaje.
@emkape: Z doświadczenia wiem, że ci frustraci zazwyczaj mieli z matmy podstawowej 60% i uważają się za panów świata, bo dostali się na jakąś polibudę, a potem jadą na samych "3 na żyda" i zostają #!$%@? inżynierami, więc jakoś sobie muszą podbudować ego. ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
@kufelmleka: Może komuś zwyczajnie nie poszło, nie ma predyspozycji. Główną kwestią jest jednak pytanie: po co taką osobę jeszcze bardziej obciążać? Szczerze wątpie w aspekt motywacyjny, więc raczej dowartościowujecie tylko siebie samych :)
@franzie: #!$%@?$&$sz.... Tym zdolniejszym sie nie chce wiec zadawala ich 3 i 4 bo mają rozum i wiedzą że ocena nie zwiększy Ci wypłaty.... A piątkowicze to cioty i prawiczki co nic o swiecie nie wiedzą i w dupie byli.... I błędnie ufają stopniom.... Oprócz oceny liczy się również jakaś prezencja i dobra komunikacja... Z doswiadczenia wiem ze piątkami zadawalają się życiowe niemoty....
@franzie: pomijając inteligencję .... Wszyscy piątkowicze ode mnie z liceum nie poszli na studia a trójkowicze w tym ja są teraz po dyplomach.... Więc twoja teza że czyjaś ocena wpłynie na Twoje życie to sie mylisz.... ;p elo
@emkape: W końcu ktoś normalny pod tym tagiem, gdzie masa #!$%@? umysłowych(nie wszyscy) nie może pojąć, że nie każdemu jest tak łatwo zrozumieć rzeczy, które zupełnie ich nie interesują. Jedni mają problem z językiem obcym, drudzy nie mogą zdać prawa jazdy nawet za 10 razem a inni choćby nie wiem jak się starali nie ogarną matmy. Każdy ma granice, nawet te zajebiste wykopki dzielące się swoją zajebistością między sobą i przekrzykujące