Wpis z mikrobloga

Zamieszczam tu komentarz użytkownika @artpop z jego świetnym kontrargumentem.

>za 10 lat z------a będzie orientacją seksualną

@VeleiN: Dokładnie. A po tym jak kobiety otrzymały prawa wyborcze, otrzymały je też zwierzęta.

http://www.wykop.pl/link/2628371/#comment-29249667

Pozdrawiam również użytkownika @Oskarek89 i jego wpis z tej strony. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#goldwykopsays #homo #lgbt
Deykun - Zamieszczam tu komentarz użytkownika @artpop z jego świetnym kontrargumentem...

źródło: comment_1IBHIM7vgIknQa8xrWeTmO5hV69h2R94.jpg

Pobierz
  • 44
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ruszka:
Można to przenieś na pedofilię i prawa wyborcze u dzieci gdzie w rzeczy samej mogą one głosować, ale nie mają takiego prawa. Twój "argument" staje się wtedy słaby na nowym poziomie zażenowania i wybacz proszę, że już z Tobą nie będę dyskutował, ale ja zwyczajnie doceniłem dość zgrabną ripostę, nie widzę powodu by kogokolwiek wyprowadzać z błędu. :)
  • Odpowiedz
@Deykun:

Wiesz, ja jestem za wprowadzeniem egzaminu aby uzyskać prawo wyborcze, więc dla mnie nawet 15 latek mógłby głosować, jeśli wie jak funkcjonuje państwo i gospodarka.
  • Odpowiedz
@Oskarek89: jakie traktaty o ewolucji przeczytałeś? Ile lat studiów i badań masz za sobą, jeśli chodzi o biologię, socjologię i ewolucjonizm?

Do przeżycia człowiekowi nie są też potrzebne wakacje, telewizja, walenie konia, picie coli, jedzenie tiramisu, granie w gry i tak dalej. Potraktuj s--s homoseksualistów jako Twoje oglądanie gier realu madryt. Nie ma z tego dzieci, ale jest radość, więc co w tym złego?
  • Odpowiedz
@flager: Adamie, wiem że masz to w dupie, ale tym bardziej mam ochotę napisać, że bardzo lubię czytać Twoje wypowiedzi, w których przede wszystkim przedstawiasz zdrowy rozsądek i chłodne podejście, nie zbędną emocjonalność, której nie brak na tsie. Pozdrawiam serdecznie.
  • Odpowiedz
@Deykun: człowiek się pomylił. Teraz w kolejce po benefity stoją poliamoryści. Zoofile poczekają, aż więcej zwierząt otrzyma prawa człowieka jak małpy w Hiszpanii. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz