Wpis z mikrobloga

Zamieszczam tu komentarz użytkownika @artpop z jego świetnym kontrargumentem.

>za 10 lat z------a będzie orientacją seksualną

@VeleiN: Dokładnie. A po tym jak kobiety otrzymały prawa wyborcze, otrzymały je też zwierzęta.

http://www.wykop.pl/link/2628371/#comment-29249667

Pozdrawiam również użytkownika @Oskarek89 i jego wpis z tej strony. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#goldwykopsays #homo #lgbt
Deykun - Zamieszczam tu komentarz użytkownika @artpop z jego świetnym kontrargumentem...

źródło: comment_1IBHIM7vgIknQa8xrWeTmO5hV69h2R94.jpg

Pobierz
  • 44
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Oskarek89:

Miło że porównujesz kobiety do zwierząt ale nie w tę stronę idziesz

Napisał człowiek, który sam zrównuje s--s między ludźmi do
  • Odpowiedz
@Oskarek89: Który "stwórca" tak powiedział? Z tego co wiem, to ewolucja nie ma opinii na ten temat.
Do biegania za piłką, byciem fanatykiem klubu piłkarskiego to już został "stworzony"? Nie sądzę, aby "twój stwórca" miał to na celu.
  • Odpowiedz
sorry ale facet nie jest stworzony do seksu z drugim facetem tak samo kobieta z drugą kobietą nie jest stworzona


@Oskarek89: Pewnie, że nie, ale chcą tego obaj to co cię to obchodzi? Chcą też nie mieć problemów ze spadkiem to niech mają te związki - świat się do teog nie zawali, bo dotyczy to własnie kilku procent ludzi + kilku pajaców robiących na tym biznes.
K---a, walczące sebki-prawaki to
  • Odpowiedz
@nie_jem_grzybow: xD Beka, ja nie mam nic przeciwko "związkom" jako takim o których mówisz czyli własnie spadek, wizyta w szpitalach itd bo takie związki przydadzą się też hetero. Chodzi mi o to że takiego związku homo nie można nazywać małżeństwem
  • Odpowiedz
@Oskarek89: Rozmawiamy tu o podstawach biologii czy o twoich marnych próbach prekognicji i hipotezie jakoby z------a miała się stać legalna.
Twierdzę gdzieś, że osoby tej samej płci mogą spłodzić dziecko?
Jeszcze raz ci napisze, bo widzę, że nie ogarniasz. Ewolucja nie ma żadnego celu, po prostu jest i wisi jej to czy jej wynikiem będą osoby hetero czy homo.
  • Odpowiedz
@Oskarek89: No to masz "związek partnerski". C--j z tym jak to się nazywa, bo chodzi dokładnie o to samo - przynajmniej relacja jest dokładnie taka sama, bo chce tego dwoje ludzi. To tak jakbyś bezpłodnego małżeństwa albo takiego co nie chce dzieic nie nazywał małżeństwem. To jest krok dalej, bo dwa pedały mają wtedy taką samą wartość dla społeczeństwa jak oni.
A to wszystko jest zupełnie inna sytuacja niż z------a.
  • Odpowiedz
to może Ci wytłumaczę. Do seksu potrzebna jest c--a i p---s, chyba że potrafisz stworzyć dziecko z dwóch penisów


@Oskarek89: A ty uprawiasz s--s tylko w celach prokreacji?
  • Odpowiedz
@Deykun: Uwielbiam ten argument. Od razu pozwala na zidentyfikowanie ludzi mających problem z logicznym myśleniem.

Dokładnie takiego rozumowanie można by używać przeciwko wszystkiemu - "Chcesz podwyżki o 100zł? Nie mogę Ci jej dać, bo zaraz będziesz chciał zarabiać milion złotych miesięcznie".
  • Odpowiedz