Wpis z mikrobloga

@nastynas:

Ale jak dla mnie to ona była miejscami tak niedopracowana, ach jakie w----y padały jak celowałem za max punktów a i tak pudło. Albo przeciwnik 4 kratki odemnie - mierze za max pkt i chybi

Jeżeli miałeś kogoś z niskim współczynnikiem celności to się nie dziw. Powyżej 95 punktów celności i z bronią z lunetą można było nawet trafić przeciwnika, który był w zasięgu wzroku innego najemnika.

@lowcapatelni: Również rozegrałem w tą grę sporo godzin. Do tego można dodać Jagged Alliance 2.5: Unfinished Business, który
  • Odpowiedz
takie kwiatki zdarzały się nagminnie nawet snajperem, np Scope, z karabinem z lunetą i celownikiem laserowym. Strzelectwo na poziomie 99pkt.
  • Odpowiedz
@budyn: A wystarczyło zabrać robota zza ściany z miejsca pokazanego na screenie i robale powybijać na spokojnie :D Robale nie widziały robota i go nie atakowały, był tam jakiś wątek z termowizją tych robali albo wyczuwały ciepło, już nie pamiętam.
  • Odpowiedz
@flager: była taka stronka centrum ja2 i na niej był opis zabicia Deidranny bez kopalń, całość ok 2 tygodnie czasu w grze? nie pamiętam już.
  • Odpowiedz