Wpis z mikrobloga

Chciałbym się spytać o ten wątek. Na chwilę obecną ma 623 plusy, co jest bardzo dużym wyczynem biorąc pod uwagę godzinę dodania (21:30). Jest też pod nim sporo komentarzy wyrażających jednoznaczną radość z tego, co tam można zaobserwować.

Wśród plusujących i komentujących jest wiele osób utożsamiających się z konserwatyzmem i katolicyzmem. Chciałem się spytać: czy poniższe reakcje na widok człowieka najprawdopodobniej mocno zranionego (albo i gorzej) przez policję za machanie flagą to te słynne tradycyjne wartości i katolicka miłość bliźniego? A może chodzi o wolność słowa, o którą tak bardzo walczą konserwatyści i ich niezależne media?

ale wyrwał #!$%@? :DD

10/10 bardzo ładne lądowanie. czyli na dupie, tak jak lubi ( )

Upadł na tylnią część ciała. Będzie bolało Albo juz od dawna boli ( ͡° ͜ʖ ͡°)

pewnie pomylił ten strumień wody z cumshotem swojego chłopaczka

Coś pięknego

booom headshot!

Piękny widok ! 10/10 ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Z popularności tego wpisu wynika, że jedyną tradycyjną wartością jest kompletne zbydlęcenie.

#katolicyzm #kosciol #pytanie #4konserwy #neuropa #bekazprawakow #bekazpodludzi

Edit: Wszedłem sobie jeszcze na Frondę. Co ma do powiedzenia redaktor 3. największego portalu konserwatywnego i największego portalu katolickiego?

W tureckim Stambule rozpędzono wrogą Bogu demonstrację LGBT. Parada „równości”, w istocie wzywająca do otwartego wyszydzenia Bożego prawa, została u samego swojego początku powstrzymana przez policję.

W poprzednich latach władze tego kraju, hołdując fałszywym wymogom liberalizmu, tolerowały podobne ekscesy.

Turecki rząd nie powiadomił wcześniej, że demonstracja będzie niemożliwa, stąd dla zwolenników kłamstw ideologii LGBT niemożność publicznego wyszydzenia praw Bożych była niemałym zaskoczeniem.


Intrygujące, jak wiele wspólnego mają katolicy i muzułmanie. Z drugiej strony ci sami katolicy rzewnie płaczą, gdy tak samo są traktowani przez muzułmanów ze względu na wiarę tam, gdzie to oni stanowią mniejszość.
  • 136
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Państwo nie wspiera homoseksualistów, tak samo jak nie wspiera wszystkich innych poza związkiem małżeńskim.


@alkan: Po pierwsze, problemy homoseksualistów nie sprowadzają się wyłącznie do ślubów/związków partnerskich. Chodzi też o mowę nienawiści, fizyczne ataki, brak jakiegokolwiek formalnego rozpoznania ich związków przez państwo.

Ale jeśli konkretnie chcesz mówić o małżeństwach, to powiem tak: według mnie ten podział jest sztuczny. Skoro wartość małżeństwa polega na posiadaniu dzieci, to proponuję następujące rozwiązanie: zrównać małżeństwa
  • Odpowiedz
@alkan: Wiem że już za późno i koniec guwnoburzy, ale chce wspomnieć o jednym. Spam tęczowymi avkami, był reakcją na ciągłe biadolenie wykopowego prawactwa jak to cywilizacja zachodu upada oraz inne tego typu wpisy, które nie raz lądowały w gorących. Gdyby nie to w ogóle nie dowiedziałbym się co się stało w USA, i nie miałbym tego avka
  • Odpowiedz
@alkan:

Po pierwsze, problemy homoseksualistów nie sprowadzają się wyłącznie do ślubów/związków partnerskich. Chodzi też o mowę nienawiści, fizyczne ataki, brak jakiegokolwiek formalnego rozpoznania ich związków przez państwo.


Mowa nienawiści to fikcyjna kategoria służąca do wprowadzania ograniczeń wolności
  • Odpowiedz
@kiszczak:
Mylisz się. Nie wszyscy geje są źli. W zasadzie to ludzie nie tyle sprzeciwiają się homoseksualizmowi samemu w sobie, a raczej tej ostentacyjnej manifestacji obecnej na coraz większych obszarach codziennego życia. Ludzie zmęczeni są tą sztuczną, wymuszoną tolerancją. Jaki pedał na manifestacji, niosący tęczową flagą jest właśnie symbolem tego, co przeciętnym ludziom najbardziej w lgbt przeszkadza. Dlatego tak cieszy widok jak ktoś z tym jawnie walczy.

A jak mi
  • Odpowiedz
@kvvach: po minucie jak usłyszałem "grzech potomski" to wyłączyłem bo to mi już opisało całą wiedzę tego Pana. + tak jak napisałem nie jestem osobą wierzącą.
  • Odpowiedz
@alkan: Weź pod uwagę, że wiele filmów z wypadkami śmieszy. Popularne są kompilacje tzw. "fejli". Śmieszy jak ktoś spadnie z drzewa, wywróci się na rowerze itp. Dlaczego? Dlatego, że nie utożsamiasz się z tą osobą, nie znasz jej i co najważniejsze nie widzisz co się dzieje później. Gdy ktoś wykonuje sztuczki na deskorolce i się wywróci to śmieszy, ciarki przechodzą dopiero gdy zobaczysz (jeśli taki film znajdzie się w necie),
  • Odpowiedz
@alkan: Mk 9,42-49

42 Jeżeli ktoś zgorszy jednego z tych małych, wierzących we mnie, lepiej by było dla niego, gdyby wielki kamień od żaren zawisnął u jego szyi i rzucony by został do morza. 43 Jeśli twoja ręka byłaby ci powodem grzechu, odrąb ją! Lepiej jest dla ciebie, abyś wszedł do życia jako ułomny, niż abyś mając obie ręce, musiał odejść do piekła, do ognia nie dającego się ugasić. (
  • Odpowiedz
@alkan: Prawdę powiedziawszy jestem pełna podziwu dla twojej wiary w wykopową społeczność, 4 lata i 4 miesiące, a ty jeszcze spodziewasz się tutaj obiektywizmu, logiki czy choćby podstawowej ludzkiej empatii, ja jestem tutaj 4 lata krócej niż ty, a już pozbyłam się 90% złudzeń co do "elity internetu". Przede wszystkim zaś zauważyłam, że dla niektórych wolność i normalność = geje to ninja (kompletnie niewidzialni dla przeciętnego człowieka). Człowieku, przecież oni
  • Odpowiedz
@alkan: jak by siedział w chacie, i nawet walił się ze swoim bojem, to nic by mu się nie stało (prócz bólu dupy i hiv'a).

Niech se są tymi pedziami. Ale we własnych 4 ścianach a nie na ulicy
  • Odpowiedz
@alkan: Ja tam po prostu lubię patrzeć jak ktoś tak ładnie się #!$%@? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A poza tym w Turcji to chyba lubią dostawać wodą pod ciśnieniem po ryju ( ͡ ͜ʖ ͡)
Wraniak - @alkan: Ja tam po prostu lubię patrzeć jak ktoś tak ładnie się #!$%@? ( ͡° ...
  • Odpowiedz
@alkan: Biedne chłopaczki :C Biedne wszystko :C Wszyscy ich nie lubią :C oni tacy smutni :C W takiej mniejszości :C
Ogarnij się człowieku... nieważne kim by nie był w/w flagowicz to i tak byłby ubaw z tego, że dostał w ten sposób z armatki bo.... część prostestu była nielegalna. Wiesz, że policjanci mają takie prawo? :O
Poza tym sam pchał się pod wodę, to jak tu się nie śmiać? :)
  • Odpowiedz
@alkan: mnie natomiast zastanawia inna sprawa: dlaczego chce ci sie tracic godziny na jalowe dyskusje na jakims zalosnym, malutkim portalu internetowym i pisac kilometrowe posty, dobrze wiedzac, ze to bedzie trwalo w nieskonczonosc, a i tak nikt nikogo do niczego nie przekona, bo ludzie w internecie sa niewyobrazalnie uparci? Ani to przyjemne, ani efektowne, w tym czasie mozna zarowno zrelaksowac sie na tysiac lepszych sposobow, jak i zrobic cos pozytecznego.
  • Odpowiedz