Wpis z mikrobloga

Wszyscy spamują tagami #lgbt #homoseksualizm to i ja chcę! ( ͡º ͜ʖ͡º)
Przez ostatni czas przez mirko przetoczyło się wiele pytań o "gay pride" oraz po co komu małżeństwa i czemu wszyscy się cieszą z tego :P
1. Gay pride - duma z bycia homo, albo raczej duma z bycia po prostu sobą. Przez lata homoseksualność była piętnowana, była powodem do wstydu oraz nienawidzenia samego siebie :C Stąd ta mistyczna duma z bycia homo, aby po prostu cieszyć się z bycia sobą.
2. Małżeństwa - gdyby nie płynęły z nich żadne korzyści to nikt by ich nie zawierał. Już nawet nie wspominam o udzielaniu informacji o stanie zdrowia partnera_ki. Gdyby komuś przyszedł pomysł z notariuszem to są dwa problemy. Pierwszy - nie wszędzie to sankcjonują. Drugi - czemu ktoś ma funkcjonować na innych zasadach niż ogół? Stąd argument o tym, że osoby LGBT to obywatele drugiej kategorii.
3. Czemu się z tego nawet w Polsce cieszą jak to dotyczy USA? Bo w Polsce był problem nawet z ustawą o in vitro i już się odgrażają, że po dojściu do władzy PiS ją cofną. Prawo powinno rozwiązywać problemy ludzi, a nie ich dostarczać :C
Być może ktoś wreszcie dostrzeże, że prostymi zmianami można rozwiązać codzienne problemy dużej ilości osób.
Mam nadzieję, że byłam pomocna.
A tu ziemniak na pocieszenie za długi post ( ͡° ͜ʖ ͡°)
AsiaNaprawia - Wszyscy spamują tagami #lgbt #homoseksualizm to i ja chcę! ( ͡º ͜ʖ͡º)
...

źródło: comment_gpRGPPyMiViJjvGfinWrW2MfmbUpP7c5.jpg

Pobierz
  • 4