Wpis z mikrobloga

Lista tweaków, które używam na #iphone #ios 8 #jailbreak

Activator - można przypisać wiele akcji do gestów, kombinacji przecisków itp. Przykład - mam ustawione, że 2x power/sleep włącza latarkę
BatteryLife - zmienia standardowe ikony baterii na użyteczne informacje - ja mam ustawiony procent i temperaturę
BetterWiFi7 + WiFi booster - na liście sieci pokazuje nawet bardzo słabo widoczne sieci + sygnał w dbm + mac + kanał
Bigify - zmiana rozmiaru ikon
Clap - podwójne klaśnięcie powoduje, że telefon odtwarza głośny sygnał. Szukanie telefonu jest przyjemniejsze :)
Convergance - fajny lockscreen
CyDelete - must have - usuwanie tweaków jak zwykłych aplikacji
DockShift - zmiana tła docka
DoubleCut - podwójne wciśnięcie małpy na klawiaturze automagicznie wpisuje nasz email w pole tekstowe
LockGlyph - zamiast napisu Odblokuj na lockscreenie, wyświetla animację odcisku palca jak w ApplePay. W opcjach dobrze zaznaczyć, żeby nie wyświetlał całej animacji, a odblokowywał zaraz po rozpoznaniu odcisku palca
MultiDelete - kasowanie wielu aplikacji na raz
NoIconLabels - usuwa podpisy pod ikonami
NoSlowAnimations - przyspiesza animacje systemowe
QR Mode - dodaje skaner kodów QR w appce aparatu
ReachApp - zamiast reachability mamy prawdziwy multitasking i split screen
SBFlip - pulpit może być poziomy nie tylko w iP6+
SleepFX - animacje blokowania ekranu
UntetheredHeySiri - Hey Siri działa zawsze, nie tylko pod ładowarką. Bardzo pożera baterię
WinterBoard - framework do zmiany wyglądu iOS

#karmelowyiphone
  • 22
@rolfik_r1: sprawdź upscale - zmiana rozdzielczosci dla iphone. Na reddicie jest watek z najlepszymi ustawieniami, ja juz sie przyzwyczailem na ip6 tak bardzo ze nie widze go bez tej rozdzielczosci:)
W activatorze tez mam kilka akcji zabezpieczajacych telefon, jak ktos bedzie zainteresowany to wypisze:)
Oprocz tego z bardziej przydatnych: swipeselection, nitrous, auxo, recentfacebook :)
@Nie_znany: ForceGoodFit pomaga ale nie do dialera i pogody, tutaj nie działa.
Co do activatora to:
- przytrzymanie "power" na lockscreenie nie wylacza telefonu a wyswietla komunikat ze zostal zgubiony i przycisk umozliwiajacym tylko telefon do wybranej osoby
- power na odblokowanym tak jak wyzej, tylko po dlugim przytrzymaniu daje opcje wylaczenia
- 3 razy zly kod albo odcisk pakca wyswietla powyzszy komunikat
- po otrzymaniu sms z dana komenda wlacza