Wpis z mikrobloga

Mircy mam takie przemyslenie, i musze sie z wami nim podzielic. Zauwazam, ze w dzisiejszych czasach ludzie maja jakies dziwne "odchyly" od normalnosci. Proboja laczyc rzeczy, ktore z natury nia maja prawa sie ze soba laczyc. Zacierana jest jakas racjonalnosc w imie dziwnych, usilnie wprowadzanych praw. Dajmy na to kwestie lgtb, in vitro, szczepienia, multikulti, kwestie wyrokow gdzie ktos za posiadanie olejku z konopi dostaje wyrok wiekszy niz niejeden powazny kryminalista.

Odnosze wrazenie, ze ludziom sie troche p------i od wzglednego dobrobytu. W mojej opini nie chca sie zajmowac prawdziwymi problemami i zmienianiem swiata na lepsze tylko jakimis, w mojej ocenie glupotami.
Co sie kurde dzieje z tym swiatem?(,)

Przepraszam za brak polskich znakow.

#przemyslenia #przemysleniazdupy #gorzkiezale
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@eksstudent: "Co może powiedzieć ludzkość dziś, ta ludzkość, która chce dowieść postępu kultury, a XX wiek postawić znacznie wyżej od wieków przeszłych. Czy w ogóle my, ludzie XX wieku, możemy spojrzeć w twarze tych, co żyli kiedyś i – śmieszna rzecz – dowodzić naszej wyższości, kiedy za naszych czasów zbrojna masa niszczy nie wrogie sobie wojsko, lecz całe narody, bezbronne społeczeństwa, stosując najnowsze zdobycze techniki. Postęp cywilizacji – tak! lecz
  • Odpowiedz