Wpis z mikrobloga

Mirki, czy istnieje coś takiego jak dobre disco polo? Nie chodzi mi o jakieś ambitne, czy prześmiewcze (figofagot), tylko o takie które poprostu dobrze brzmi, jest dobrze zaśpiewane, dobrze zagrane i zmiksowane. Czy też atmosfera kiczu jest nieodłącznie związana z tym gatunkiem?

dodam że praktycznie z każdego innego gatunku którego miałem okazję trochę posłuchać, są elementy które mi się podobają, i zdarza mi się ich posłuchać dla przyjemności.

#discopolo #muzyka #pytanie #polskamuzyka
Pobierz maniexx - Mirki, czy istnieje coś takiego jak dobre disco polo? Nie chodzi mi o jakie...
źródło: comment_3N7W3jBRJnp4rY6TTWyk0p1GAmgX8RVw.jpg
  • 7
@benzdriver: No tak, ale wydaje mi się że z disco i disco polo jest mniej więcej tak jak z metalem i metalcorem - jedno wywodzi się z drugiego, ale są to dość różne gatunki muzyki.
@benzdriver: Ja nie chcę twierdzić że disco polo jest gównem, poprostu do mnie nie trafia.
@adam__adam: Może i to jest wyższa półka, ale nie odbiega jakoś znacząco od mojego ogólnego pojęcia o gatunku. Najbardziej chyba denerwują mnie wokale - zupełnie ten sposób śpiewu mi się nie podoba. Ale dzięki za odpowiedź.