Wpis z mikrobloga

Wiem, że było, ale nie zaszkodzi powtórzyć. Inwestorzy z Zjednoczonych Emiratów Arabskich szukają w Polsce terenów pod gigantyczne inwestycje. #lodz i #warszawa przygotują wspólną ofertę na ponad 20 ha w centrach obu miast. To ma być największa inwestycja ZEA na świecie warta lekko licząc 2 mld zł, a nie lekko tyle samo ale w Euro. Brzmi jak bajka, dokładnie tak samo jak 10 lat temu opowieści o podziemnym dworcu i tunelu pod miastem z 2 przystankami. Do decyzji jeszcze długa droga, ale ten projekt jest bardziej realny, niż się wszystkim wydaje, a idea „duopolis” nie miała jeszcze takiej szansy na realizacje, jak teraz. Więcej będziemy wiedzieć po kolejnej wizycie arabskich inwestorów w wakacje.
hannazdanowska - Wiem, że było, ale nie zaszkodzi powtórzyć. Inwestorzy z Zjednoczony...

źródło: comment_ioJR8lGTq3kVfIx1ma8r3rOWCsZFb8Rt.jpg

Pobierz
  • 25
@hannazdanowska: No dobra, dobra, ale jaki interes tak naprawdę mieliby ci szejkowie, żeby wybudować w Łodzi kilka wieżowców? Nawet w Warszawie jest to wątpliwe, ale choć w pewnym stopniu realne. W Poznaniu gazety nie dawno pisały, że to w Poznaniu mieliby budować. Od razu mi to śmierdzi ściemą. Taki szejk naprawdę nie ma co robić tylko siedzi w swojej posiadłości i rozmyśla jakby tu wtopić swoje 2 mld euro?
@hannazdanowska:

Porównanie Dubaju z Łodzią iście miszczowskie xD

Pamięta Pani PROJEKT CHRZANÓW - NOWE MIASTO które to miało powstać również za pieniądze szejków?

mam pisać dalej co się z tym projektem stało? ( ͡° ͜ʖ ͡°)